Visapkārt valda saules siltums, gaisā virmo mīlestība, un tas nozīmē, ka šovasar baudīsim līksmus deju ritmus, tiks jaukti gardi kokteiļi un piepildīsies kvēlākie sapņi. Lai palīdzētu uzburt nepieciešamo noskaņu, The Body Shop radījis sajūtu kokteili Karību stilā, ar ananasu un kokosriekstu skūpstu noslēgumā.

Iepazīstinām ar jauno The Body Shop Piñita Colada sēriju ierobežotā daudzumā. Tā ir gluži kā svaigu augļu eksplozija, kas piestāv īstai tropu paradīzei. No palmu galotnēm līdz pat zeltainiem saulrietiem, tā ir vieta, kur āda gūst patiesu veldzējumu, kur ķermenis iegūst skaistu mirdzumu, un kur sākas tik ļoti mīlētā vasara. Kokosrieksti tiek izmantoti visur, sākot no kokteiļiem organisma attīrīšanai līdz pat veselīga uztura nodrošināšanai. The Body Shop savus kokosriekstus padarījuši īpaši sulīgus, pievienojot tiem dzirkstošos, neparasti gardos ananasus. Kokosrieksti tiek novākti ar rokām Antiļu salās Karību reģionā, un tiek ievākts tikai pats labākais no ražas.

The Body Shop sulīgie un svaigie ananasi tiek rūpīgi atlasīti un novākti Santodomingo apkaimē, Dominikānā. Neatkarīgi no tā, kādi kokteiļi tev patīk, svaigi spiestās ananasu sulas eksotiskais aromāts un atsvaidzinošais kokosrieksts The Body Shop īpašajā ķermeņa kopšanas sērijā Piñita Colada ir līdzvērtīgs pilnīgas laimes piepildītam brīdim!

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?