Lielākā daļa sieviešu tiecas būt slaidas un izteiksmīgas. Figūras koriģēšanai un akcentēšanai tiek pielietotas dažādas metodes: krāsaini akcenti apģērbā, apavi ar augstiem papēžiem, grims… Bet, kā ir ar frizūru? Vai arī tā spēj pozitīvi ietekmēt sejas un figūras aprises?

Creamy DREAMY balayage ? on the most beautiful locks! ? created by @jessamy_circlesofhair

A post shared by Perth Hair Artists (@circlesofhair) on

Plati gurni

Ja tavā figūrā izceļas plati gurni, bet krūtis ir salīdzinoši mazas, tad ieteicami būtu garu matu griezumi. Tieši gari, it īpaši lokaini, mati palīdzēs padarīt krūtis vizuāli kuplākas, bet gurnus vienmērīgākus.

Lielas krūtis

Ja tu lielas krūtis uzskati par problēmu, tad to atrisināt palīdzēs vidēja garuma, lokaini mati. Tici, lokas ir universāls (vai gandrīz universāls) risinājums.

Figūra “ābols”

Šajā gadījumā lokas nepalīdzēs. Ko darīt? Izvēlies vidēja garuma, taisnus matus.

Griezumi, kuri slaidina seju

Tu esi apaļu vaidziņu vai sejas īpašniece? Tad tu noteikti esi prātojusi par to, kā padarīt seju vizuāli slaidāku. Šādā gadījumā ir vairāki risinājumi:

Pakāpenisks matu griezums

Tev ir gari mati, kurus tu ilgu laiku audzēji? Ir veids, kā seju padarīt vizuāli garāku, nezaudējot matu garumu.

Izmēģini pakāpenisku griezumu. Dažādu garumu šķipsnas un lokas noslēps vaigus un padarīs tos mazāk izteiksmīgus, bet kopskatu – interesantāku un slaidāku.

Asymmetrical ?

A post shared by Amy Elizabeth Stanley (@amyelizabethstanley) on

Asimetrisks matu griezums

Šāds griezums var mainīt tēlu līdz nepazīšanai. Ja nebaidies eksperimentēt, tad dari to un atrodi sev piemērotāko griezumu. Pie tam, asimetriskie griezumi var būt gan gari, gan īsi. Arī slīpais celiņš vizuāli mainīs sejas proporcijas.

Saki “jā” lokām!

Ja tev ir gari mati, tad būs pilnībā pietiekami, ja tos nedaudz ielokosi. Pie tam, lokām ir jābūt vieglām, dabiskām un ne pārāk ciešām. Šāda frizūra ne tikai slaidinās, bet arī padarīs tēlu sievišķīgāku.

Karē griezums

Ja karē griezums tiek veidots īsāks aizmugurē un garāks priekšā, seja izskatīsies kalsnāka. Ideālais garums šādam mērķim būs līdz plecam. Šāds griezums piestāvēs gan pavisam taisnu, gan lokainu matu īpašniecēm.

Kas nav jādara?

Lai neradītu smieklīgu un neveiklu tēlu, nevajadzētu:

  • Veidot smalkas sprogas;
  • Izvēlēties boba griezumu;
  • Siet stingru zirgasti, ja seja ir apaļīga;
  • Griezt īso poniju;
  • Cieša augstā cope;
  • Mati pilnībā nost no sejas.

Sekojot šiem vienkārši izpildāmajiem noteikumiem, tu varēsi ne tikai izvēlēties griezumus, kuri vizuāli slaidina, bet arī padarīt savu tēlu sievišķīgāku un izteiksmīgāku!

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?