Dziedātāja, dizainere un pasaulslavena futbola spēlētāja sieva Viktorija Bekhema ik gadu iekļūst stilīgāko slavenību sarakstos. Paskatoties uz bildēm, tas nemaz nepārsteidz, jo Viktoriju pūlī nevar nepamanīt un viņas stils uzrunā gan sievietes, gan vīriešus. Kādi ir viņas garderobes pamatprincipi?

Ir skaidri redzams, ka viņa dod priekšroku minimālismam, kuram seko jau gadiem ilgi. Vai tā ir vakarkleita, trendīgs uzvalks vai vienkāršs blūzes un svārku komplekts – tērpi izstaro vienkāršību, harmoniju un eleganci. Klasiski griezumi, sievišķīgi modeļi un laiviņkurpes – tā ir veiksmes formula, kas nostrādās vienmēr. Pie tam, šāda pieeja ļauj ietaupīt, jo tāda veida apģērbs ir diezgan nemainīga vērtība modes pasaulē.

Arī Viktorijas tērpu krāsu gamma nav šokējoša. Viņa dod priekšroku mierīgajiem toņiem: melnajam, baltajam, bēšajam, sinepju, pelēkās un zilās krāsas toņiem. Dažkārt gadās arī pa kādai spilgtākai krāsai vai nu apģērbos, vai nu apavos un aksesuāros. Tas ir veids, kā atsvaidzināt tēlu, jo nereti viņa izvēlas vienkrāsainu apģērbu.

Thank u @voguemagazine @nicolephelps #forceoffashion X VB #VBAW17

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Apģērba vienkāršību visbiežāk kompensē kvalitāte. Svarīgas ir visas detaļas: tas, kā apģērbs „sēž” uz figūras, taisnas un rūpīgi nošūtas vīles, materiāla biezums un izturība, dizainiskie akcenti. Tieši tādas nianses piešķir tēlam „dārgu” izskatu, kuru slavenā dizainere demonstrē.

 

Autors: Dieviete.lv

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?