2018.gada aksesuāru tendencēs dominē drāma! Precīzāk, auskaru drāma, un slavenības nekautrējas būt pirmās, kas to izmēģina.

Mazie, mīļie nagliņas tipa auskariem vienmēr būs vieta mūsu sirdīs, taču nevar apšaubīt faktu, ka masīvi auskari (statement earrings) ir lielisks (un ātrs!) veids, kā sapucēties un piešķirt savam tēlam „odziņu”.

“Let me be a feather… strong with purpose, yet light at heart, able to bend….” Love this quote and these lovely @baublebar feathers?? They move so beautifully and the pale pink shade is just too pretty…. linked them here along with this $13 tiered sleeve top?? http://liketk.it/2ugMs …. wishing you a day where you feel strong but still light-hearted! Happy Wednesday!? @liketoknow.it #liketkit #baublebar #baublebarearrings . . . . . . #brandpartner #featherearrings #accessorizing #statementearrings #denverstyle #denverblogger #realoutfitgram #ruffletop #rufflesleeves #statementsleeves #chicstyle #303fashion #stylehunters #stylemacarons #streetstyleluxe #ltkunder50 #ltkunder25 #quotesgram #momentsofchic #ootdsubmit #featherjewelry

A post shared by Allison • peach & pepper (@peachandpepper) on

Labā ziņa ir tāda, ka mūsdienās pat lieli auskari tiek izgatavoti pēc iespējas vieglāki, tāpēc droši var pirkt un variēt!

Vēl viena labā ziņa ir tāda, ka auskariem ir dažādas formas un krāsas! Apaļi, kantaini, ar bārkstīm, ar pērlēm, zaļi, melni, zili, sarkani, zelta un vēl, un vēl. 

Heart to Heart Crystal earrings ???

A post shared by Jennifer Loiselle (@jenniferloiselle) on

?New H&M earrings for the shy and retiring ?

A post shared by The Tomes (@the.tomes) on

Major jewelry inspiration✨ . . ? via @revolve

A post shared by Piurra Boutique (@piurraboutique) on

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?