20 C
Rīga
svētdien, septembris 27, 2020

2018.gada aksesuāru modes topa augšgalā būs izteiksmīgi AUSKARI (+FOTO)

 

2018.gada aksesuāru tendencēs dominē drāma! Precīzāk, auskaru drāma, un slavenības nekautrējas būt pirmās, kas to izmēģina.

Mazie, mīļie nagliņas tipa auskariem vienmēr būs vieta mūsu sirdīs, taču nevar apšaubīt faktu, ka masīvi auskari (statement earrings) ir lielisks (un ātrs!) veids, kā sapucēties un piešķirt savam tēlam „odziņu”.

View this post on Instagram

“Let me be a feather… strong with purpose, yet light at heart, able to bend….” Love this quote and these lovely @baublebar feathers???????? They move so beautifully and the pale pink shade is just too pretty…. linked them here along with this $13 tiered sleeve top???????? http://liketk.it/2ugMs …. wishing you a day where you feel strong but still light-hearted! Happy Wednesday!???? @liketoknow.it #liketkit #baublebar #baublebarearrings . . . . . . #brandpartner #featherearrings #accessorizing #statementearrings #denverstyle #denverblogger #realoutfitgram #ruffletop #rufflesleeves #statementsleeves #chicstyle #303fashion #stylehunters #stylemacarons #streetstyleluxe #ltkunder50 #ltkunder25 #quotesgram #momentsofchic #ootdsubmit #featherjewelry

A post shared by Allison • peach & pepper (@peachandpepper) on

Labā ziņa ir tāda, ka mūsdienās pat lieli auskari tiek izgatavoti pēc iespējas vieglāki, tāpēc droši var pirkt un variēt!

Vēl viena labā ziņa ir tāda, ka auskariem ir dažādas formas un krāsas! Apaļi, kantaini, ar bārkstīm, ar pērlēm, zaļi, melni, zili, sarkani, zelta un vēl, un vēl. 

View this post on Instagram

Heart to Heart Crystal earrings ????????????

A post shared by Jennifer Loiselle (@jenniferloiselle) on

View this post on Instagram

????New H&M earrings for the shy and retiring ????

A post shared by The Tomes (@the.tomes) on

View this post on Instagram

Major jewelry inspiration✨ . . ???? via @revolve

A post shared by Piurra Boutique (@piurraboutique) on

 

Autors: Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!