Attēls: Publicitātes

Kamēr mūsu garderobe vēl liecina par ziemas esamību, ir laiks uzplaukt mūsu grimam. Kādas krāsas izvēlēties šajā pavasarī un vasarā, kā akcentēt acis un lūpas, vai aktuāla ir dabīga ādas krāsa, vai tomēr jāskatās uz tumšākiem pūderiem? Uz šiem jautājumiem atbildes ir sagatavojusi u/v Debenhams un zīmola Givenchy vēstnese Līga Zemture.

Veselīga, dabiska un mirdzoša sejas āda

Visa grima pamatā ir svaiga, mitrināta un veselīga sejas āda, āda, kas izskatās, kā pēc SPA procedūras. Šīs sezonas tendence ir pret pulverveida ādas pārklājumu, ko parasti veidojam ar birstošajiem pūderiem, lai nofiksētu grimu, bet aktuāls ir viegls ādas mirdzums.

Spilgtas acu ēnas un kontūras

Šajā pavasara/vasaras sezonā ļauj savām acīm iemirdzēties spožās un pat spilgtās krāsās – īpaši aktuālas ir jūraszilās un zaļās krāsas. Ja tomēr mazliet bail no košām acu ēnām, tad var sākt ar maziem solīšiem, piemēram, melno acu kontūrzīmuli, ko izmantojat ikdienā varatpaspilgtināt ar košākas krāsas līnijām, viens no neitrālākajiem akcentiem varētu būt acs ārējā kaktiņa paspilgtināšana ar debeszilu, rozā, dzeltenu vai zaļu laineri.

“Šajā sezonā jūsu kosmētikas somiņā obligāti jāatrodas melnam acu lainerim – veidojiet drosmīgas un pat treknas līnijas, vai atļaujaties nedaudz pārspīlēt ar kaķacs formām, vai iedvesmojoties no augstās modes – veidojiet smalkas grafiskas līnijas! Un galvenais nebaidīties! Izmēģiniet šī pavasara superhītu – visu plakstiņu pārklāt ar zilām acu ēnām, tas, protams, vairāk piestāvēs vakara tērpam, kas varētu būt askētisks, bet acu ēnas varētu būt kā akcents ar kuru palīdzību jūs paspilgtinātu savu unikalitāti,” iedrošina lofficielbaltics.com galvenā redaktore, blogere un zīmola Givenchy vēstnese Līga Zemture.

Gliteri

Ir aplami domāt, ka gliteri piestāv tikai Ziemassvētkiem! Smalkas, elegantas un spīdīgas detaļas grimā var būt ļoti skaists akcents, tāpēc droši eksperimentē, izmēģinot precīzas acu kontūrlīnijas un žilbinošas lūpas. Ja ikdienā nevari atļauties savām acīm iemirdzēties, tad droši izmēģini šo grima tendenci kādā nedēļas nogalē vai gaidāmajā vasaras festivālā!

Rozā vaigu kauli

Mainoties sezonām, jāmaina arī sejas konturēšanas līdzekļu krāsas. Šajā sezonā ļoti aktuālas būs mirdzošas rozā sejas kontūras – īpaši akcentēti tiks vaigu kauli! No rožainām nokrāsām līdz spilgtām fuksijas un elektriskām neona rozā krāsām, atliek tikai izvēlēties savam ādas tonim piemērotāko.

Akcentēlūpas

Īpaši pavasarī, kad seja vēl nav atguvusies no garās ziemas, sārtās lūpas var likt iemirdzēties jūsu sejas ādai! Vasarā, kad āda ieguvusi zeltaināku iedegumu, izmēģiniet plašāku lūpu krāsu paleti – no koraļļu toņiem līdz aveņu un ķiršu sulīgi sārtajiem toņiem.Un nebaidieties šosezon izvēlēties arī oranžīgi brūnus toņus, kas mazliet atgādina safari.

 

Autors: Action PR 06.04.2018

 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?