7 C
Rīga
trešdien, maijs 18, 2022

Atklāj, kādas ir populārākās 2017. gada frizūru un grima tendences

 

Mūsdienās sociālajiem mēdijiem ir liels spēks. Tur var atrast visu. Tiešām visu. Aplūkojot to, kādas šogad ir modes un stila tendences, gar acīm metas raibs. Tieši tāpēc šajā rakstā ir aplūkotas dažas no aktuālākajām frizūru un grima tendencēm, ko manīsim samērā bieži 2017. gadā.

AUGSTĀ COPE + BIZES

Jau 2016. gadā augstās copes pierādīja to, ka varbūt kas vairāk par vienkāršu, slinku ikdienas frizūru. 2017. gadā šī frizūra tiek uzlabota ar dažāda lieluma, biezuma un formas bizēm. Internetā var atrast daudz ideju un pamācību tam, kā šo vienkāršo frizūru pārvērst par kaut ko īpašāku.

HROMĒTI NAGI

Šī tendence kļuva par spožu hitu tiklīdz tā vispār parādījās. Hromēti nagi kļuva par daudzu slavenību iecienītu nagu dizainu, un ir skaidrs, ka līdz ar to arī daudzi citi seko slavenību piemēram. Steidz noskaidrot, vai arī tava nagu meistare prot šādu nagu dizainu izveidot!

‘THE CUT CREASE’ TEHNIKA

Ja tu esi kvalitatīva grima cienītāja, tad noteikti nedrīksti palaist garām šo jauno tendenci. Tagad kontūrēti tiek ne vien vaigu kauli, bet arī acis. Attēlos internetā un video pamācībās ir skaidri redzams, ka acu plakstiņi tiek it kā sadalīti divās daļās, tādā veidā grimu padarot vēl izaicinošāku, asāku un interesantāku.

MIKROPIGMENTĀCIJA

Šis uzacu trends noteikti nezaudēs savu popularitāti ilgu laiku, jo tas ir kā glābiņš daudzām pasaules sievietēm, kas grib izskatīties skaisti, bet dabiski. Mikropigmentācija ir permanentā grima procedūra, kas sievietes dabīgajās uzacīs aizpilda tukšās un plānās vietas. Protams, pati procedūra nav lēta, bet toties rezultāts pavisam noteikti ir tā vērts.

MATU KRĀSOŠANA ‘BALAYAGE’ TEHNIKĀ

Vai atceries to, kā kādu laiku atpakaļ populārs bija obmre stila krāsojums? To varēja skaidri redzēt daudzām sievietēm. Šogad populārs kļūst mazliet dabiskāks krāsojums. Līnijas ir plūstošākas, un populārākās krāsas, ko sievietes izvēlas, ir sudrabaina līdz pelnu pelēkai. Diez arī Latvijā šāda matu krāsa iemantos popularitāti?

Tekstu sagatavoja: Diāna Dieviete/ Avots: Dailymail.co.uk

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here