Ikviena noteikti ir dzirdējusi par kokosriekstu eļļas labajām īpašībām – un tai pie tam ir ļoti daudz pielietojumu. Lai sasniegtu labākus rezultātus, lieto organisku, dabīgu kokosriekstu eļļu, ko uzglabā istabas temperatūrā. Kokosriekstu eļļa lieliski noder skaistumkopšanā – ar to ir iespējams kopt gan matus, gan seju, gan pārējo ķermeni. Īsts brīnumlīdzeklis!

PARŪPĒJIES PAR MATIEM

Iesmērē kokosriekstu eļļu matos no saknēm līdz pašiem galiem – ietin tos dvielī un ļauj ievilkties 15 minūtes. Pēc tam izmazgā matus ar šampūnu.

Vari kokosriekstu eļļu iemasēt tikai matu saknēs – ļaut tai ievilkties un tad izmazgāt ar šampūnu. Tas būs līdzeklis pret blaugznām.

Pret matu sprogošanos un elektrizēšanos palīdzēs kokosriekstu eļļas ieziešana matu galos.

PARŪPĒJIES PAR ĀDU

Skūšanās balzams – uzzied eļļu uz kājām, pirms to skūšanas.

Mitrinātājs – vari ar eļļu mitrināt gan lūpas, gan pārējo ķermeņa ādu.

Nakts krēms – uzklāj uz sejas kopā samaisītu mitrinātāju ar kokosriekstu eļļu. Darbosies kā labs nakts krēms.

Acu kosmētikas noņēmējs – uzliec eļļu uz vates gabaliņa un vienkārši notīri kosmētiku.

Vaigu kaulu izgaismotājs – uz uzklātās kosmētikas uzzied mazliet kokosriekstu eļļas no acu stūriem uz vaigu kaulu apaļumiem.

ĶERMEŅA SKRUBIS

1/2 krūze kokosriekstu eļļas, 1 krūze brūnā cukura. Uzliec sildīties uz mazas uguns, līdz mikstūra ir izkususi – pievieno dažus pilienus ēteriskās eļļas, un skrubis ir gatavs.

SEJAS MASKA

1 ēdamkarote medus + 1 ēdamkarote kokosriekstu eļļas. Samaisi kopā, izveido uzklājamu mikstūru. Uzsmērē to uz sejas, ļauj ievilkties 15-20 minūtes. Uzklāt tikai uz sausas un tīras sejas!

 

Autors: Dieviete.lv

 
Nav komentāru

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?