17.5 C
Rīga
ceturtdien, 13 jūnijs, 2024

Dieviete.lv pirmo reizi izmēģina matu SPA (+VIDEO)

Dieviete.lv 13/05/2024 09:00
 

Dieviete.lv galvenā redaktore Krista nolēma doties uz matu Spa procedūru un matu, galvas ādas diagnostiku pie Beātes Romanovskas, lai atrisinātu savu matu problēmas un rastu atbildes uz jautājumiem to kopšanā.

“Mani mati ir pieredzējuši dažādas pārmaiņas, sākot no dažādām matu krāsām līdz biežām blaugznām… Pirms procedūras biju pārliecināta, ka man ir sausa galvas āda, taču izrādījās pretēji – mana galvas āda ir taukaina tipa un es līdz šim biju izmantojusi nepiemērotus matu kopšanas līdzekļus kā rezultātā blaugznas bija ar mani uz palikšanu.”

Beāte, kā ļoti zinoša speciāliste, matu SPA procedūru sāka ar izvērstu konsultāciju par matu, galvas ādas stāvokli, produktiem un pareizām kopšanas metodēm.

Pēc tam sākās matu un galvas ādas diagnostika, kurā man bija iespēja redzēt savus matus pavisam citā gaismā  – detalizēti un palielinājumā! Pēc galvas ādas pīlinga, kurš tiek veikts matu SPA ietvaros, tika noņemti netīrumi no nepareizi izvēlēto šampūnu pārpalikumiem un galvas ādas atmirušām šūnām, es sajutu būtisku atšķirību, galvas āda kļuva maigāka.

Matu spa procedūra bija ne tikai izzinoša, bet arī relaksējoša, saņemot nelielu galvas ādas masāžu matu mazgāšanas laikā, kā arī baudot matu sildīšanu pēc tās. 

Procedūras laikā Beāte dalījās ar noderīgiem padomiem par matu kopšanu un produktiem, kuri atbilst manam galvas ādas, un matu tipam. Pēc procedūras mani mati kļuva maigāki un brīvāk krītoši, papildus tam es saņēmu arī dāvanu – matu eļļu, kā arī matu kosmētikas produktu ieteikumus turpmākai matu kopšanai, kuri ir padziļināti izpētīti no Beātes puses, lai saprastu vai nopirktais tiešām būs vērtīgs.

Matu Spa palīdz attīrīt galvas ādu no lieka uzkrājuma uz tās, atbalsta jaunos matus to augšanā un jau esošos matus garumā padara maigākus un spīdīgākus. Tās mērķis nav vizuālas pārmaiņas, bet gan izglītošana, pareizu matu kopšanas pamatu sakārtošana un patīkamas sajūtas uz ādas un matos. Procedūras izmaksas ir 100.00 EUR – 130.00 EUR, un aizņem 2 līdz 4 stundas. 

Beātes profesionalitāte un interese par klienta matu veselību padara šo pieredzi īpaši patīkamu, un ieguvumi no matu spa procedūras ir vērtīgi – skaistāki, veselīgāki mati un labāka izpratne par pareizu matu kopšanu, lai procedūras PĒC iegūtu arī mājās. Es biju ļoti apmierināta ar saņemto apkalpošanu un noteikti iesaku šo procedūru Dieviete.lv lasītājām. 

Tavi ieguvumi no matu SPA:

  • Tava galvas āda tiks aktīvi attīrīta no liekajām, atmirušajām šūnām, netīrumiem un kosmētikas paliekām
  • Tavu jauno matu augšana tiks atvieglota, jo tiem nebūs “jaizlaužas” cauri iepriekš pieminētajam slānim
  • Pīlings kopā ar piemērotu kosmētiku tev palīdzēs izvairīties no blaugznu veidošanās
  • Pateicoties procedurā izmantotajai matu sildīšanai, maskas sastāvdaļas iekļūs dziļāk mata ārējos slāņos, mats tiks dziļi mitrināts
  • Tu iegūsi mīkstus, spīdīgus un patīkamus matus
  • Tu un Tavi mati tiksiet lutināti, lai aizietu no Beātes skaistāk un pats galvenais – ar pacilātu sajūtu, parūpējoties par sevi!

Matu spa procedūras konsultācijas laikā Beāte Tevi informēs par visiem iespējamajiem risinājumiem no savas puses, lai atrisinātu tieši Tavu matu vajadzību un restartētu skatu un sajūtas par tiem. Papildus iespējamie risinājumi citā apmeklējuma reizē var būt kā atjaunošanas, dabīgo loku stiprināšanas, matu botoksa, keratīna procedūras tā matu pulēšana vai vienkārši trihologa-dermatologa kontakti.

Video:

@dievietelv

Dieviete.lv galvenā redaktore Krista nolēma doties uz matu Spa procedūru un matu, galvas ādas diagnostiku pie Beātes Romanovskas, lai atrisinātu savu matu problēmas un rastu atbildes uz jautājumiem to kopšanā. 🤍 Vairāk lasi Dieviete.lv mājaslapā! ☀️ #mati #matukopšana #matuprocedūra

♬ You Found Me – Lynne Publishing

Beāte strādā Rīgā, VEF rajonā

Viņas darbus, vērtīgu informāciju un pierakstus procedūrām primāri var veikt Instagram: https://www.instagram.com/beate.romanovska?igsh=MTE5OXp2dWVqZ3A3YQ%3D%3D&utm_source=qr

Vai arī: https://taplink.cc/bromanovska?fbclid=PAAabvhkK3KMAZXkF-8rNwORu8CYMQOIMo1AnQ2w-C-IooY3ykBiFtCfnNBu0_aem_AcUfY47RPRc2aewKXxNlp9YzSn72sqy0eOIy0SlKH67QIvvtnXKnK20k8baxdxYdaDs

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.