-1.8 C
Rīga
sestdien, janvāris 28, 2023

Ieteikumi skaistiem un veselīgiem nagiem

06/03/2021 16:24
 

Nagiem ir nepieciešami vitamīni un pienācīga kopšana. Tāpat kā jūsu ādai un matiem. Dabiskais skaistums tagad ir modē. Tagad nav nepieciešams slēpt nagus zem lakas slāņa. Tomēr nagi tik un tā ir jākopj. Lūk, padomi kuri padarīs jūsu rokas un nagus neticami skaistus!

Velciet cimdus aukstā laikā

Aukstums un temperatūras izmaiņas negatīvi ietekmē ne tikai ādu, bet arī nagus. Viņi kļūst trauslāki un plānāki. Cimdu vilkšana īpaši ziemā ir vajadzīga, gan rokām, gan nagiem.

Pareizs uzturs

Lai iegūtu skaistus, veselīgus nagus, uzturā ir lietderīgi iekļaut vairāk A vitamīnu saturošu pārtikas produktu (biezpienu, pienu, aknas, olas, zivis, riekstus, burkānus, spinātus, ķirbjus), kā arī nevar aizmirst par svaigajām ogām – dzērvenes, jāņogas. Noteikti vajag atcerēties par biežu ūdens dzeršanu.

Lutiniet nagus ar relaksējošām ūdens vanniņām

Ir ļoti daudz veidu kā taisīt šādas nagu vanniņas. Piemēram, nagu turēšana siltā ūdenī uz 10-15 minūtēm ir vajadzīga, lai mitrinātu nagu plāksni un roku ādu. Sāls vanniņas palīdzēs atbrīvoties no nagu trausluma. Sodas vanniņa palīdzēs tikt galā ar tiem nagiem, kuri ir ļoti cieti. Ūdens ar jodu palīdzēs, lai nagi augtu veselīgi. Citronu sula var viegli balināt aptumšotu nagu plāksni.

Dieviete.lv

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here