-3 C
Rīga
sestdien, decembris 4, 2021

Sapņu pilsēta Anglijas dienvidos – Braitona (+VIDEO)

Krista Klentaka speciāli Dieviete.lv
 

Vai arī tev pietrūkst ceļošana? Šis Covid-19 laiks nogurdinājis daudzus. Atcelti ceļojumi, neatgūta nauda par lidmašīnas biļetēm, samaksāts par nakšņošanu viesnīcās, kurās nemaz nav būts… Tā varētu raksturot vasaras plānus, kad Covid-19 ierobežojumu dēļ ceļošana kļuva bīstama un nedaudz vēlāk jau nekur aizlidot nevarēja, ja vien nebija kāds ārkārtīgi svarīgs iemesls.

Pieņemu, ka katram no mums ir pilsēta, kuru dievinĀm, valsts kurā gribētos atgriezties vēl un vēl. Man tā ir Anglija un pilsēta, kuru mīlu ar visu sirdi, ir tieši Braitona.

Par šo pilsētu biju lasījusi kādā romantiskā grāmatā un zināju vien to, ka tur mitinās slavenais Youtuberis Pewdipie un viņa nu jau laulātā draudzene Marzia. Protams, biju lietas kursā arī par skaisto pludmali un atrakciju parku uz mola. Pilsēta mani pāsteidza, un man jāsaka, ka pirmo reizi svešā zemē es jutos, kā mājās.

Agrāk Angliju uztvēru kā vietu kur iepirkties un doties kādā ekskursijā. Mani plāni pēc Covid-19 trakuma, kura dēļ gandrīz nekur nav iespējas nokļūt? Es beidzot iekāpšu lidmašīnā un došos uz savu savulaik “atcelto” galamērķi Skotiju, kur iepazīšu Edinburgu jeb Harija Potera dzimteni, vietu, kur tika uzrakastīts šis stāsts. Nākamais galamērķis būs Braitona, jo ticiet vai nē, bet pat pēc diviem šīs pilsētas apmeklējumiem, tur ir tik daudz, ko redzēt!

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!