-1 C
Rīga
piektdien, janvāris 21, 2022

10 meikapa kļūdas, kas padarīs jūsu izskatu krietni vecāku

 

    makeup

1. Pārāk biezs tonālais krēms. Maska uz sejas, kura rodas no nepareizi izvēlēta un pārāk bieza tonālā krēma, pieliks jums pāris liekus gadus. Izvēlies vieglus krēmus ar tonējošu efektu. Pēc krēma uzklāšanas ar sūklīti viegli piespiediet, lai tas labāk iesūktos ādā. Pacentieties nenoslogot ādu ar pārāk biezu kārtu tonālo līdzekļu. Ja āda ir tīra, bez redzamiem defektiem, tad vien atliks uzlikt tonālo krēmu zem acīm, lai nomaskētu tumšos lokus.

2. Pārāk gaišs tonālais krēms . Pārāk gaišs tonālais krēms tikai akcentēs, vai pat padziļinās grumbas. Pat, ja jūsu ādas tonis ir ziloņkaula bālumā, ar gadiem ir ieteicams izvēlēties tonālo krēmu daudz siltākos toņos. Izvēlieties par pustoni tumšāku tonālo krēmu, nekā ir jūsu ādas tonis.

3. Pārāk biezs korektora slānis zem acīm. Ar gadiem āda zem acīm paliek aizvien plānāka un pārāk biezs koriģējošā zīmuļa slānis izskatīsies vulgāri. Izvēlies šķidros koriģējošos līdzekļus, kuri ir jāklāj ar otiņu, tā ir daudz vieglāk koriģēt uzklātā slāņa biezumu. Pacenties noklāt tikai tumšās vietas, nevis visu ādu ap acīm.

4. Pūderis uz visas sejas. Pūderis lieliski matē seju un noņem lieko spīdumu T- zonā, toties citā vietā uzlikts pūderis tikai izcels grumbas. Vienīgais gadījums, kad pūderi visai sejai izmanto profesionāli vizāžisti ir tad, kad kliente ir vidēja vecuma un tad, kad viņš tiek sagatavots profesionālai foto sesijai. Citos gadījumos- pacentieties izvairīties no pūdera ap acīm.

5. Vaigu sārtums. Izvairieties no košiem toņiem, tas padarīs jūs vecāku. Izvēlieties dabīgus, neitrālus toņus.

6. Biezs lūpu krāsas slānis. Ar gadiem lūpu līnija zaudē savu konkrētumu un lūpu krāsa mēdz izsmērēties. Izmantojiet noturīgu lūpu zīmuli lai akcentētu lūpu kontūras.

7. Koša lūpu krāsa. Košas krāsas, tumši toņi, metālisks spīdums un krāsaini spīdumiņi pilnīgi neder sievietei gados. Tas viss padara lūpas smagnējas un tikai piedod vairākus gadus. Mēs iesakām izvēlēties neitrālu, gaiši rozā toni. Bet vislabāk- izvēlieties lūpu spīdumus– tas ne tikai mitrinās lūpas, bet arī piedos tām apjomu.

8. Tuša uz apakšējām skropstām. Apakšējā plakstiņa akcentēšana tikai pievērsīs lieku uzmanību jūsu krunciņām. Bet augšējo plakstiņu noteikti vajag akcentēt. Ne tikai uzklājot tušu, bet arī atliecot skropstas, kas vizuāli padarīs jūsu acis lielākas un noņems pāris gadus no jūsu vecuma.

9. Laineris. Ja jūs ar laineri akcentējiet apakšējo skropstu līniju, jūs- vizuāli samaziniet acs lielumu un pievērsiet uzmanību tumšajiem lokiem zem acīm. Izmanto laineri tikai augšējā plakstiņa akcentēšanai, velkot smalku līniju gar skropstu saknēm. Variet arī ar lainera palīdzību iezīmēt iekšējo acs kaktiņu, vizuāli to paceļot, jo ar gadiem, tam ir tendence nolaisties.

10. Mirdzošas ēnas iekšējos acu kaktiņos. Nedaudz spīdumu acu meikapam nekad nenāks par ļaunu, bet nekādā gadījumā neiedomājies tās likt acu iekšējos kaktiņos. Tas kā tādi lukturi izgaismos pašas sīkākās krunciņas. Mirdzošas acu ēnas vislabāk ir klāt uz ārējā acu kaktiņa, plakstiņa centrā, vai zem uzacu līnijas uz kaula.

Rakstu iesaka –  Capture

 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here