8.2 C
Rīga
piektdien, marts 24, 2023

Alla Pugačova noliedz, ka viņas māja bijusi apzagta!

Dieviete.lv
 

Nesen izplatījās baumas, ka apzagts Allas Pugačovas īpašums Izraēlā. Izteikti arī pieņēmumi, ka dziedātāja devusies uz ārzemēm, lai ārstētu kādu slimību.

Maksims Galkins tika atzīts par ārvalstu aģentu ar Krievijas Federācijas Tieslietu ministrijas 2022. gada 16. septembra lēmumu.

Februāra beigās Alla Borisovna kopā ar vīru apmeklēja Laimas Vaikules solokoncertu. Allas izskats izraisīja baumas par iespējamu dziedātājas slimību. Daži ir pamanījuši, ka 73 gadus vecā dziedātāja izskatās slima…

Dzīve ārzemēs dziedātājai nav viegla, jo mediji izplatījuši informāciju par dziedātājas greznās mājas aplaupīšanu, kā arī risku zaudēt pilsonību. Pati Alla Pugačova pret šādām tenkām izturas ar sev raksturīgo humoru. “Nu, ja kādam ir prieks domāt, ka man ir slikti, lai viņš ir laimīgs,” viņa sacīja, atspēkojot visas negatīvās ziņas.

Atgādinām, ka Alla Pugačova pagājušajā gadā pārcēlās uz Izraēlu, lai gan pirms daudziem gadiem viņa tur iegādājās villu. Tagad zvaigzne audzina deviņus gadus veco Lizu un Hariju. Maksims Galkins aktīvi apceļo Eiropas valstis.   

Pretēji baumām par konfliktu ģimenē, pāris demonstrē idilli. Pēdējā laikā laulātie kopā apmeklē dažādus koncertus un jauki pavada laiku.

Mūzikas kritiķis Sergejs Sosedovs uzskata, ka Allai Borisovnai tiešām vairs nav vietas uz skatuves. “Viņas balss saites atvadījās pirms 20 gadiem. Viņa nekad nesekoja savai balsij. Viņa visa ir nolietota. Ikviens zina, kādu dzīvi viņa vadīja – viņa dzēra un smēķēja,” komentē Sergejs.  

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here