30 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Britnija Spīrsa aizrāvusies ar kailfoto publicēšanu. Fani ir uztraukti par popzvaigznes veselības stāvokli! (+VIDEO)

Dieviete.lv 31/07/2022 10:15
 

Britnija Spīrsa ar tiesas palīdzību atbrīvojusies no tēva aizbildnības un bauda brīvību. Popzvaigzne savā “Instagram” arvien biežāk sākusi publicēt kailfoto un atkailinātus video.

Britnija savā “Instagram” profilā vairākkārt publicējusi atkailinātas fotogrāfijas, kurās viņa ar rokām nosedz savas krūtis. Ne visi fani atbalsta šādu dziedātājas rīcību, jo uzskata, ka šāda rīcība ir, maigi izsakoties, “dīvaina”.

Video

Vienā no dziedātājas jaunākajām fotogrāfijām nav redzams laulības gredzens, bet pilnīgi nekas neliek noprast, ka attiecībās būtu kādas problēmas. Kādēļ gredzens tika noņemts? Zināms, ka Britnija arī melojusi, ka ieradusies Londonas viesnīcā, jo patiesībā viņa atradās ASV. 9. jūnijā Britnija savas mājas pagalmā Tauzandoksā, Kalifornijā salaulājās ar Semu Asgariju.

Interesanti, ka viesu vidū nebija ne popzvaigznes vecāku, ne māsas, ne brāļa, ne arī viņas dēlu no laulības ar otro vīru.

Pavisam nesen Britnija saviem faniem atklāja, ka pirmo reizi dzīvē devusies uz bāru, jo, esot sava tēva aizbildniecībā, šādas izklaides vispār netika pieļautas. Zināms, ka Britnija plāno atsākt savas muzikālās gaitas, jo uzsākusi sadarbību ar Eltonu Džonu.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here