9.6 C
Rīga
sestdien, marts 25, 2023

Horoskops: 4 horoskopa zīmes, kurām patīk dāvināt un saņemt dāvanas

Dieviete.lv
 

Šīs ir horoskopa zīmes, kuru mīlestības valoda ir dāvanu došana un saņemšana:

Ūdensvīrs

Dažas zīmes nav tik daiļrunīgas kā citas, kad runa ir par savu dziļāko emociju izteikšanu. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc Ūdensvīriem patīk dāvināt dāvanas, lai izrādītu savu mīlestību. Ūdensvīri dāvanām pieiet ļoti nopietni un ieklausās savu mīļo cilvēku vēlmēs.

Auns

Ir daži, kas novērtē vārdus, kas nāk no sirds, bet tad ir tādi, kas uzticas tikai darbībai un vēlams grandioziem žestiem. Aunam patīk saņemt un dāvināt dāvanas. Arī viņi apbērs savu mīļoto ar rozēm, luksusa priekšmetiem, ar rokām darinātām dāvanām.

Lauva

Lauvas ir ļoti dāsni cilvēki. Lauvām patīk rūpēties par savu otro pusīti, piemēram, pagatavot vakariņas vai sarūpēt kādu pārsteigumu. Lauvu ļoti aizvaino tas, ja viņu rūpes un dāvanas netiek novērtētas, jo viņi pieliek lielas pūles, lai izrādītu savu mīlestību.

Strēlnieks

Lielākā daļa Strēlnieku ir ļoti ambiciozi. Lai gan viņi, iespējams, nekad nepavada pietiekami daudz laiku kopā ar savu otro pusīti, viņi pasniedz dāvanas, lai šo prombūtni kompensētu. Strēlnieks uzskata, ka laba dāvana spēj atrisināt problēmas attiecībās. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here