6.4 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Keita Midltone uzstājusies ar savu pirmo publisko klavierspēli (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Keita Midltone ir atstājusi skatītājus “bez vārdiem” ar savu “aizkustinošo un valdzinošo” klavierspēli, kuru varēja baudīt Vestminsteras abatijas dziesmu koncertā pēc tam, kad tas 24. decembra vakarā tika pārraidīts televīzijā.

Kembridžas hercogiene spēlējusi pavadījumu Tomam Vokeram, kurš izpildīja dziesmu “For Those Who Can’t Be Here”. Keita klavieres spēlē jau no bērnības, bet tas nekad nav ticis publiski paziņots. Daudzi karaliskās ģimenes fani bija patīkami pārsteigti par šādu hercogienes talantu. Keitas vīramāte Diāna arī piekopusi šo talantu, viņa tālajā 1988. gadā Austrālijas skatītājus pārsteigusi ar savu brīnišķīgo klavierspēli. 

Dziedātājs Toms Vokers veltīja brīdi, lai paslavētu hercogienes talantu:

“Bez šaubām, tā bija vienreizēja pieredze,” viņš teica. “Man šķita, ka viņa pilnībā satrieca priekšnesumu; nav viegli spēlēt pavadījumu kopā ar mūziķiem, ar kuriem nekad iepriekš nav nācies būt uz vienas skatuves. Nevar neatzīmēt arī to, ka viss norisinājās tiešraidē.”

Kamēr Toms atzina, ka pat nezināja, ka Keita spēlē klavieres, viņš paskaidroja, ka viņi apsprieduši kopīgu uzstāšanos pēc iepriekšējas tikšanās kādā labdarības pasākumā.

“Mēs sanācām kopā un kādas deviņas reizes izmēģinājām priekšnesumu, Keita visu bija saplānojusi un regulāri vingrinājās, lai priekšnesums būtu izcils.” Toms Kembridžas hercogieni nosauca par jauku, laipnu un sirsnīgu cilvēku, piebilstot, ka nekad neaizmirsīs šo pieredzi. 

Pēc uzstāšanās Keita atklāja Ziemassvētku pasākuma nozīmi.

“Kopā Ziemassvētkos pulcējās tik daudz iedvesmojošu cilvēku, lai taptu šis brīnišķīgais priekšnesums. Mēs esam pārdzīvojuši tik drūmu laiku. Mēs esam redzējuši tik daudz izaicinājumu. Mēs esam zaudējuši savus tuviniekus. Mēs esam bijuši vairāk emocionāli un sociāli attālināti un izolēti viens no otra. Domāju, ka caur šo nošķirtību mēs esam arī sapratuši, cik ļoti esam vajadzīgi viens otram un kā laipnības un mīlestības darbi patiešām var sniegt mums mierinājumu un atvieglojumu šajā grūtajā laikā,” viņas vēstījums turpinājās. “Draudzē mums ir daudz iedvesmojošu cilvēku. Mēs esam viņiem milzīgu pateicību parādā par visu, ko viņi ir paveikuši, pulcējot cilvēkus un atbalstot viņu kopienas.”

VIDEO

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here