9.9 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Lauris Reiniks izdod jaunu vasaras hitu Kolumbijas noskaņās (+VIDEO)

Dieviete.lv 16/05/2023 16:35
 
Foto: Ekrānšāviņš

Dziedātājs Lauris Reiniks klausītāju un skatītāju vērtējumam nodod savu jauno vasaras dziesmu un mūzikas video ar nosaukumu “Galerijā”.

Latīņamerikas sajūtās radītais videoklips ir atsauce uz laiku, ko pērnā gada nogalē dziedātājs pavadīja Kolumbijā. Videoklipā piedalījās dejotāja Aleksandra Kurusova, ar kuru Lauris Reiniks pirms 15 gadiem uzvarēja šovā “Dejo ar zvaigzni”.

Mūzikas autors dziesmai “Galerijā” ir Lauris Reiniks, bet tekstu mūziķis radījis kopā ar dzejnieku Guntaru Raču. Mūzikas video tika filmēts maija sākumā Rīgā, vien +5 Celsija grādos! Videoklipa režisore ir Aija Strazdiņa, bet operators Ivo Skanstiņš.

Video

 

1 KOMENTĀRS

  1. Lairis reiniks man patik..kadreiz biju vina muzikas fane..vina dziesmas un izpildijums ir atminaa un sirdii paliekoss hedaudz sentimentalas un jaunekligas kaut kas iipass piemit laurim..ari si dziesma tada rotaliga un izklaidiga..esmu muzike.kadreuz vadiju pop grupu berniem…nu vini lauri dievinaja un izvelejas vina dziesmas dziedat….un kaa vini dziedaja noo sirds acis mirdzeja..kadreiz muzikas stundas vini man teica..skolotaj..mes negribam muzikas teoriju..uzdziedasim reiniku….nu protams ka dvesele velas ta japiepilda ..un muuzika ir visskaistaka no makslam kas liek sirdim pulset vienaa ritmaa..kad aizmirstas likstas un nelaimes..dziedasim…nac ar mani talak pat ja tev ir bail no salnam…..snieg tik nepratigi balti…paldies lauri par dziesmam tas silda ka atminas no tiem laikiem..kad berni skolaa dungoha..starpbrizos.skrienu skrienu vel…man vel japaspeej…nu nedrikst apstates.vai ne lauri.
    .
    ..

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here