5.1 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Britnija Spīrsa izdzen no mājas vīru un novelk savu laulību gredzenu! (+VIDEO)

Dieviete.lv 16/05/2023 16:51
 
Foto: Ekrānšāviņš

Pavisam nesen tapis zināms, ka Britnija Spīrsa vairs nedzīvo kopā ar vīru, fitnesa treneri Semu Asgari. Britnija un Sems sastrīdējušies, strīds bijis tik skaļš, ka kaimiņi izsaukuši policiju. Šis konflikts neesot izticis bez fiziskas vardarbības, pēc strīda dziedātāja patriekusi vīru no savas mājas!

Britnijas Spīrsas pietuvināto loks darījis zināmu, ka šādi skandāli laulāto vidū bijuši arī līdz šim, turklāt nereti abi pacēluši rokas viens pret otru! Britnija uzskata, ka pēdējais strīds bijis pārlieku grandiozs un šoreiz viņa Semu padzinusi no mājām, tagad pāris dzīvo atsevišķi.

Video

Britnija Spīrsa pēdējā laikā sociālajos tīklos ir izcēlusies ar visai savdabīgu uzmanību. Dziedātāja savos sociālajos tīklos publicē “mežonīgās” dejas, kuras viņa dejojot savam menedžerim…

Daudzi domā, ka šāda Britnijas uzvedība ​viņas vīram Semam ir apnikusi, tāpēc ģimenē regulāri izceļas konflikti. Interesanti, ka Britnija pēdējā laikā manīta bez laulības gredzena, un tas varētu būt signāls, ka laulība Britnijas Spīrsas un Sema Asgari starpā varētu tikt šķirta.

Par dziedātāju Britniju Spīrsu jau sen klīst dažādas baumu. Fanu teorijas ir kļuvušas aizvien biedējošākas. Pastāv pat tāda teorija, ka popzvaigzne ir mirusi, turklāt jau pirms kāda laika… Jau mēnešiem dziedātāja nav manīta sabiedrībā, viņas publicētie videoklipi “Instagram” lielākoties ir uzņemti jau krietni senāk. Vienā no jaunākajiem Britnijas videoklipiem dziedātāja izmantojusi kādu īpašu efektu jeb filtru un paceļot rokas viņa izskatās pēc pilnīgi citas personas! Fani domā, ka tā varētu būt Britnijas māsa Džeimija Līna Spīrsa, bet daudzi šaubās, ka viņa prastu tik labi dejot…

Pēc dažiem mēnešiem Britnija Spīrsa izdos savu grāmatu, kurā viņa sola atklāt Holivudas tumšo pusi, zināms, ka viņa grāmatā plāno atklāt 2 slavenu personu patieso seju un pastāv liela iespēja, ka viena no šīm personām ir Džastins Timberleiks ar kuru dziedātāja dziedājusi kopā vairākus gadus un vēlāk bijusi arī romantiskās attiecībās.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here