-5 C
Rīga
svētdien, februāris 5, 2023

Selīna Diona atklāj, ka ir smagi slima (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātāja Selīna Diona emocionālā video atklājusi, ka atkal atcelts pasaules turnejas “Courage” Eiropas posmu. Selīna saviem faniem paziņojusi, ka šoreiz pie vainas nav pandēmija, bet gan viņas veselības stāvoklis.

Selīna piedzīvojusi smagas muskuļu spazmas, tas apgrūtinājis viņas fiziskās spējas uzstāties. Dziedātājas tūri bija plānots uzsākt 2022. gada maijā, bet pašlaik tūre ir pārcelta uz 2023. gada februāri. 

“Mēs atkal esam šeit, un man ir ļoti žēl, ka mums vēl vienu reizi jāmaina mūsu Eiropas turnejas plāni,” ar šādiem vārdiem video iesāk 54 gadus vecā Selīna Diona.

Video

“Man jau ir labāk, bet atveseļošanās process notiek lēni, un tas mani nomāc. Es saņemu ārstēšanu, lietoju medikamentus, bet joprojām piedzīvoju spazmas. Atveseļošanās prasa ilgāku laiku, nekā biju cerējusi,” situāciju komentēja Selīna.

“Viss, ko es varu teikt, ir tas, ka es daru visu iespējamo, lai atgrieztos tajā līmenī, kāds man ir nepieciešams, lai savus koncetus varētu sniegt 100 procentus no sevis. Tas ir tas, ko jūs esat pelnījuši. Liels paldies par mīlestības un atbalsta vēstījumiem, ko vienmēr man sūtat. Tas man ļoti daudz nozīmē.”

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here