Jūs noteikti zināt to, ka sieviešu draudzība nav nekāds mīts – tā ir vistīrākā patiesība. Spēcīga, neapšaubāma patiesība. Taisnība, pastāv arī sieviešu naids pret sev līdzīgajām. Un tā arī ir patiesība.

Pacentīsimies tikt ar to visu skaidrībā.

Ko viņa tik resna?

Ir vīrieši, kuriem patīk dūšīgas sievietes, un ir vīrieši, kuriem nepatīk dūšīgas sievietes. Pirmie ievēro dūšīgas sievietes. Otrie – neievēro. Un tikai sievietes ievēro visu. Katru riepiņu, katru izcilnīti. Visu, kas karājas un visu, ko vajag ievilkt uz iekšu. ”Skatieties, viņa ir resna!” – auro sievietes. ”Tu esi resna! Tu vispār redzi kā uz tevi skatās cilvēki?” – tā kliedz sievietes. Ja viņai pajautās, ko tad viņa tā klaigā, sieviete atbildēs, ka būt resnai ir ļoti kaitīgi. No tā cieš locītavas, sirds un aknas. Bet viņa nav ārsts, nepavisam.

Ko viņa tik tieva?

Patiešām – kāpēc gan? Anorektiķe, nav divu domu. Bet tas ir ļoti kaitīgi, no tā mirst. Bet, ja nav anorektiķe – tad noteikti ļoti stulba. Tāpēc, ka grāmatas nelasa, sēž tik savā sporta zālē. Fui, kas par stulbeni.

Действительно – с чего бы это? Анорексичка, не иначе. А это очень вредно, от этого умирают. А если не анорексичка – то наверняка очень глупая она. Потому что книжек не читает, а только в спортзале своем гантельки тискает. Фу, дура какая.

Ko viņa rij visu laiku?

Pilnīgi rij. Burtiski paņem tortes gabalu un iebāž to tur, sev galvā. Bet es te uz diētas. Tu jau kuro nedēļu sapņo par vārītu olu. Naids. Nogalināt.

Ko viņa nerij?

Ko viņa nerij. Visi normāli cilvēki paņēma pa picas šķēlei, bet šī sēž un lok savu melno kafiju. Un skatās uz tevi ar nosodošu skatienu. Noteikti domā par to, kāda tu esi resna. Tā vien gribās paņemt to picas gabalu un iebāzt viņai rīklē. Ar kāju. Lai neiedomājas no sevis nezin ko.

Ko viņa izskatās labāk par mani?

Tas vispār ir nāves grēks. Tādas vajag dedzināt uz sārta pilnmēness naktīs.

Ko viņa izskatās sliktāk par mani?

Un neko nedara dēļ tā, lai izmainītu situāciju. Šausmas! Bet tev jāsēž blakus tādai ar nenokrāsotām matu saknēm un ataugušām kutikulām. Fui, nu kā tā var…

Ko viņa precējusies?

Un staipa visur sev līdzi to čemodānu bez roktura. Tas labākajā gadījumā. Bet sliktākajā – sēž mājās, uzticīgi. Fui, pretīgi skatīties, kā sieviete pārvērtusies par sava plikpaurainā, līkkājainā pielikumu. Ignorējam viņu.

Ko viņa nav precējusies?

Un sēž visa tāda sameikapota, blisina ačteles. Ģimenes pasākumā sēž, starp citu. Uz svešiem vīriem, starp citu! Vajag viņai pajautāt, ko tad vēl nav precējusies. Ha, ha.

Ko viņa ar mani nedraudzējas?

Sieviešu draudzība – īpaša lieta. Ja tā ir, tad to pārraut var tikai ar tonnu trotila. Bet, ja nav – to nevarēs salīmēt ar tonnu ”Momenta” līmes. Ja viena sieviete grib draudzēties, bet otra nē – tad te būs bezspēcīga tonna priesteru (tonna te ir kā summārais svars), kuri sludina par mīlestību pret tuvāko kā sevi pašu. Te pret tuvāko būs tikai naids. Āmen.

Ko viņa ar mani nedraudzējas?

Komentāri, kā sacīt jāsaka – lieki.

Ko viņa aizstāv večus?

Sieviete, kura strīdus situācijās ieņem vīriešu pusi, viņa ir pelnījusi nosodījumu. Kaut gan nē – lai viņu ar akmeņiem nomētā, līdz nāvei. Pilsētas laukumā. Par to, ka nodeva māsu biedrību. Par to, ka pārdevās ienaidniekiem.

Ko viņa aizstāv sievišķus?

Kā viņas uzdrošinās no tevis kaut ko pieprasīt tikai tāpēc, ka arī ir sieviete? Gan iedomājies sevi viņas vietā, spried pati un vēl padomā, jo tevi arī kaut kad tas sagaida – tikai tāpēc, ka tev arī ir divas x hromosomas. Ej bekot! Nekā kopīga, izņemot hromosomas, mums nav!

Viņa ir feministe?

Un dēļ kam? Viņas dēļ neviens, normālām sievietēm, sabiedriskajā transportā nelaiž apsēsties. Viņas dēļ sēdi kafejnīcā un domā, maksāt par kafiju pašai, vai nē. Dēļ viņas sievišķība liekas bezvērtīga. Pavisam. Pupi vien no sievišķības ir palikuši. Kam tie ir, protams.

Viņa atzīst patriarhātu?

Un dēļ kam? Dēļ viņas, normālām sievietēm, maksā mazāk – par to pašu darbu. Viņas dēļ sēdi kafejnīcā un domā, maksāt par kafiju pašai, vai nē. Dēļ viņas sievišķība liekas bezvērtīga. Pavisam. Pupi vien no sievišķības ir palikuši. Kam tie ir, protams.

Viņai padodas viss?

Un tā aicina iedzert vīnu un uzcept šašliku viņas vasarnīcā. Desmit kilometru attālumā no galvaspilsētas. Pilnīgi nav ne jausmas kādu kleitu uz tādiem šašlikiem vilkt. Lai pati rij savu marmora liellopa gaļu, pagatavotu uz sarkankoka oglēm. Gaļa varbūt arī būtu garšīga, bet es netaisos noklausīties cik ļoti viņai veicas it visā.

Viņai nepadodas nekas?

Viņa čīkst, un čīkst, un čīkst. Par to cik ir grūti dzīvot divistabu dzīvoklītī ar diviem bērniem, vīru un nejauku suni – tas nav izturami. Par to, ka valsts maksā tādu bērnu pabalstu, par kuru var nopirkt tikai 3 čupa – čups. Par to, ka griķi atkal palikuši dārgāki. Kāāātad!?

Par to, ka viņa estakmamma?

Un viņai visi ir parādā. Palaist, palīdzēt, padot. Tikai tāpēc, ko jebkura kaķene dara katru pavasari. Apnikušas ar saviem viņštakirbērns!

Jo viņa ir nobērniembrīva?

Un vēl viņa ir tukšziede, egoiste un infantīla muļķe. Liekās, kāda man tur darīšana? Nē. Darīšana ir. Kā bērni šito svilpasti vecumdienas uzturēs? Mūsu, protams! Kas tad cits?

А так же – чо она пустоцвет, эгоистка и инфантильная дура. Казалось бы, какое кому дело, да? Нееет. Есть дело. Чьи дети эту стрекозу содержать будут в старости, а? Наши дети! То-то же!

Ko viņa tik gudra?

Sēž, tirina savu doktora grādu – tad nu, atradusi ar ko tverkot. Tualetes joki, redziet, viņai neliekas smieklīgi. No Paula dziesmām, redziet, viņai ausis sāp, nu tad sēdi ar viena pati.

Ko viņa tik stulba?

Koelju citāti – tā ir diagnoze. Kad šitām spindzelēm beidzot atslēgs internetu. m?

Ko viņa apspriež sievietes?

Stulbā vista. Savas dzīves nav, sēž savā internetiņā, raksta par resnajām, stulbajām un feministēm.Protams žēl tās nelaimes čupas.Bet naida staru nosūtīt viņai vajag. Pati uzprasījās.

Ko viņa neapspriež sievietes?

Kādi mēs svarīgi, vai ne! Viņa, redziet ir par to pārāka? Nu, tad, lai iet un pļumpē savu kafiju viena. Un pēc tam, pēc darba pasākuma mēs vēl uz bāru iesim, bet viņu līdzi neņemsim/ Garlaicīga viņa ir, parunāt ar viņu nav par ko – tas ir pirmkārt. Otrkārt – meitenes – viņa mūs par klaču vecenēm nosauca!

Un vispār?

Jā! Un ko viņa vispār?

avots: pics.ru
 
Komentāri: 3
 1. stulbie raksti 5 gadi ago

  Bļāviens! Kas tie par debīliem rakstiem sāk parādīties!

  • Marika 5 gadi ago

   Laipni lūgti rakstīt ”gudrus rakstus” . Un nebija slinkums taisīt e- pastu vienam komentāram? 🙂

 2. Pfff 5 gadi ago

  Kārtējais neprecīzais, cilvēkus maldinošs raksts. ir kādi pētījumi, kas šo pierāda, vai tikai, tas viss “esot” kaitīgs?
  Jums steidzami ir nepieciešams redaktors , lai ir patīkamāk lasīt, un vieni un tie paši vārdi neatkārtojas. Rodas sajūta, ka raksta kāds, pamatskolnieks ar niecīgu vārdutārājumu. Un Jums ir nepieciešams kāds speciālists, kas prot rīkoties internetā, lai spētu pārbaudīt informaciju, lai tā būtu ticama un korekta. Savādāk nākas uzdurties tik lielām muļķībām, ka šķiet, jūs nesaprotat, kā darbojas internets.

Atstāt komentāru

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, info@dieviete.lv 2020

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?