Dirks un Dženija

Viņi dzīvo kopā Dirka dzīvoklī jau vairāk kā 4 gadus. Dirks un Dženija ļoti līdzinās normāliem pāriem: viņi mōl, pārdzīvo viens par otru, pavada laiku kopā, bet… Vienīgā atšķirība starp viņiem un citiem mīlošiem pāriem – un šī ”dīvainā atšķirība” – Dženija ir intīmā rotaļlieta – lelle, kuru Dirks nopirka par 6000 eiro.

40 gadus vecais Dirks pēc šķiršanās ieslīga dziļā depresijā. Un tad viņš nopirka viņu –  Dženiju. Jau pēc gada Dirks bildināja Dženiju. ”Kāzu” ceremonija bija piticīga, tā notika viņu dzīvoklī un to vadīja pats Dirks. Dženija bija tērpusies skaistā kleitā zem kuras bija uzvilkta skaista mežģīņu veļa.

Dirks un Dženija

Kā šo parādību var nosaukt par attiecībām? Dirks uzskata, ka viņu attiecības ar Dženiju – tas ir pilnīgi normāli. Viņš viņu dzird, runā ar viņu, rūpējas, bet viņa viņu it visā atbalsta un viņi nekad nestrīdas. Viņiem pat ir savas ģimenes tradīcijas: svētdienās pusdienot kopā, skatīties futbolu un sēdēt kopā uz dīvāna. Vēl šim ”pārim” ir hobijs – viņiem ir savs blogs internetā, kurā viņi raksta par savu dzīvi. Fotogrāfe Sandra Hijna pavisam nejauši uzgāja viņas blogu. Tieši viņai izdevās Dirku pierunāt uz foto sesiju par tēmu ”Viena dina no dzīves”.

Lasot blogu Sandrai pat nenojauta cik ļoti Dirks rūpējas par Džeiniju un, kas viņai būs jāfotografē.

Dirka un Dženijas dzīve eksistē tikai aiz aizvērtām durvīm. Viņš pieklusina gaismu, lai slēptu savu personīgo dzīvi no kaimiņiem, slēpj Džeiniju guļamistabā, kad pie viņa atnāk viesi. Viņa bērns no pirmās laulības un bijusī sieva pat nenojauš par Džeinijas eksistenci.

Fotogrāfei nebija ne mazāko šaubu, par Dirka jūtām, jo, kad viņš aiznesa lelli uz guļamistabu, lai tā atpūstos, viņš palūdza Sandrai runāt klusāk, lai netraucētu Džeinijas miegu.

Dirks un Dženija

Dirks un Džeinija kopā ir ļoti ilgi un pilnīgi iespējams, ka kādreiz viņš savu ”mīļoto” izvedīs laukā. Viņš sapņo par tokā viņi dejos diskotēkā, vai pusdienos restorānā. Tā kā Džeinija ir pilnībā izgatavota no silikona, viņa sver 50 kg un tas padara viņu smagnēju un grūti manevrējamu. Tāpēc mājās viņa tiek vadāta invalīdu ratiņos.

Dirks un Dženija

Bez tam Dirks par Džeiniju ļoti rūpējas: regulāri ieziež lelles ķermeni ar krēmiem, pērk pašu dārgāko kosmētiku un pat pats veido tai meikapu. Viņš mazgā to dušā, ķemmē matus, lako nagus, piemeklē dārgu  veļu un skaistu apģērbu.

Bet tik ilgus gadus pat pats labākais silikons neizturētu tādus pārbaudījumus, tāpēc šis pārītis kopā izskatās ne tikai dīvai, bet varētu pat teikt, ka šausmīgi.

Dirks un Dženija

Lelle ir veca, nobružāta, silikons ieplaisājis, dekoratīvā virskārta lobās nost. Bet Dirku tas nebiedē, viņš tiksai turpina viņai pirkt ķermeņa kopšanas līdzekļus. Bet pati karstākā vīrieša vēlēšanās ir satikt sievieti, kura iemīlēs ne tikai viņu, bet arī Džeiniju un būs viņu ģimenes locekle. Tāpat Dirks pārdzīvo, kas notiks ar Džeiniju, kad viņš paliks pavisam vecs.

Sandra, ētisku apsvērumu bildēja tā, lai vīrieša seja nebūtu redzama. Kas ir saprotami… 40-gadīgs vīrietis dzīvo ar lelli…

avots:mif-facts.com.ua
 
0 Comments

Leave a reply

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?