32 C
Rīga
otrdien, jūnijs 28, 2022

Vai zināji, ka sīpola gabaliņš ausī uzlabos jūsu veselību Izmēģini un pārliecinies!

 

0 Mūsu mammas un vecmammas lieliski zin, ka nav labāku zāļu par dabas līdzekļiem. Tie ne tikai palīdz jums atbrīvoties no kaitēm, bet arī nenodara kaitējumu jūsu organismam, kā to dara medikamenti. Viens no tādiem brīnumlīdzekļiem ir visparastākais sīpols. Tas spēj izārstēt pat hroniskas slimības un to mēs tūlīt jums pierādīsim.

1. Sīpols nodzen temperatūru Šis ir lielisks variants bērniem.Ja tavai atvasei ir augsta temperatūra, sagriez sīpolu gredzenos un samērcē ābolu etiķī. Pēc tam sīpolu šķēles liec pie pēdām zeķēs un ieliec sīpolu gabaliņus ausīs. Augstā temperatūra no šādām zālēm drīz vien pazudīs.

2. Labākais infekciju iznīcinātājs. Lai varētu iznīdēt infekciju, jums vajadzēs pagatavot sīpolu pastu. Tam tev vajadzēs uzvārīt pienu un uzliet to virsū biezai baltmaizes rikai un uzrīvēt pa virsu sīpolu. Samīci maizi ar pienu un sīpolu līdz izveidojas viendabīga masa. Kad pasta ir gatava, tad vien atliek nodezinficēt iekaisušo vietu un pielikt tai sīpolu pastu un nostiprināt ar pārsēju. Pārsēju turiet 2-2.5 stundas. Procedūru atkārtojiet līdz infekcija nebūs pilnībā izzudusi.

3. Spēj apturēt asiņošanu. Sīpols tev palīdzēs pie nelieliem iegriezumiem un nobrāzumiem.Ja tā ir sagadījies un esi iegriezis pirkstā, pieliec brūcei marli,kurā ietīti daži sīpola gabali. Pat nepaspēsi aci pamirkšķināt kā asiņošana būs apturēta. Lai griezuma vieta ātrāk sadzītu, atkārto šo procedūru vēl dažas reizes.

LASI VĒL: 
Par sīpoliem un ķiplokiem! Tu to vēl nezināji
Mazā garšvielu enciklopēdija gudrajai saimniecei
Sīpolu mizas – ārstnieciskais līdzeklis augiem

4. Pirmā palīdzība pēc apdegumiem. Ir grūti noticēt, bet visparastākais sīpols ir labākais līdzeklis pēc saules apdegumiem un ne tikai. Tev tikai vajadzēs pāris šķēlītes pielikt skartajai vietai un paturēt 2 minūtes. Bet, ja vēl pēc tam jūs uzliksiet olas baltumu, tad sāpes pāries un rēta nepaliks.

5. Ārstē klepu ar sīpolu Sīpolu sula – ļoti efektīvs sīrups pret klepu, bet diez vai kāds gribēs tādu lietot. Tāpēc, kad ir klepus, ieliec gabaliņu sīpola ausī. Tādā veidā sīpola sula tiks asinīs un izārstēs tevi no klepus.

6. Tev ir drudzis? Ja tev ik pa laikam ir karsti, tad atkal auksti, sīpols tev palīdzēs tikt galā ar šo sajūtu. Apēd vienu svaigu sīpolu un pēc pāris stundām tev kļūs ievērojami vieglāk.

 

7. No sīpola tev pāries sāpes kaklā un ausīs Ausu sāpes – ļoti nepatīkama parādība, ar sīpola palīdzību jūs ļoti ātri varēsiet tikt no tām vaļā. Vienkārši ielieciet ausī sīpola gabaliņu un tas mazinās iekaisumu. Bet, ja tevi moka migrēna, tad šāda procedūra ir jāveic pirms gulētiešanas. Lai sīpols ausī paliek līdz pat rītam.

8. Sīpols samazina rētas. Skan neticami, bet tā ir patiesība. Ķirurģiskās rētas patiesi var padarīt mazāk pamanāmas ar sīpola palīdzību. Vienkārši regulāri ierīvējiet ar to rētu.

9. Bites kodieni. Ja tev ir iekodis kukainis, pielieciet koduma vietai sīpolu. Tas samazinās pietūkumu, izvilks bišu indi un veicinās ādas sadzīšanu. Šie padomi tev palīdzēs mazāk indēt savu organismu ar medikamentiem. Atceries šos sīpola izmantošanas veidus, tie tev noteikti dzīvē noderēs.

avots: takprosto.cc
 

3 KOMENTĀRI

  • Ausu ārstiem arī nauda jāpelna. Turklāt sīpolu terapija var veselu ārstu klāsteri nodrošināt ar pacientiem. Ārsti mīl pašārstējošos pacientus tāpat kā printeru labošanas servisi mīl klientus, kuri paši pirms tam ir mēģinājuši saremontēt savu printeri.

 1. Visa informācija ir aprakstīts šeit, lai iegūtu bonusu, jums jābūt aktīvam lietotājam un iegādājušies reklāmas iepakojums vismaz 10 USD, lai turpinātu saņemt bonususs no manis, otro reizi maksāt vairs nav, un jūs saņemsiet katru mēnesi no me bezmaksas reklāmas displeji, tiklīdz jūs esat nopirkuši reklāmas paketes. ir brīvas vietas no 20 100, nav jāgaida pievienoties tagad! Vietas ir ierobežotas!
  https://goo.gl/TWQ9nO
  http://easysplashbuilder.net/84169/

  Hi! 🙂 Ja dienā jūs varat tērēt 5 līdz 10 minūtēm, tad tas ir priekš jums … :)) powered viegli! Pievienojies, būt aktīviem 30 dienas, un jūs saņemsiet no manis, no 100 līdz 200, 300 vai pat 500 bezmaksas reklāmas lasījumos jūsu reklāmai, tikai par savu darbību! Un papildus Ar šo jūs varat nopelnīt reālu naudu! Bezmaksas creditsyou saņems ik pēc 30 dienām. Kā tas notiks!? 1. Reģistrējieties šeit: https://goo.gl/TWQ9nO
  2. Apstipriniet savu e-pastu 3. Aktivizējiet savu kontu, apskatot 10 reklāmas 4. Un, ņemot vērā peļņu, reklāmas piešķīrusi! 5. Un, kad tas ir izdarīts 30 dienām, lūdzu, sūtiet savu saiti uz kuru vēlaties saņemt realhuman vizītē apmeklēt ar savu reģistrētās lietotāja vārdu. trafficmonsoonn01@gmail.com Kā arī aktīvākais tiks piedāvāti bezmaksas baneri lasījumos, no 5000 līdz 10000 iespaidiem katru mēnesi! Un visu veidu citi labumi! Negaidiet pievienojies!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here