16 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

PĀRIS IR PRECĒJIES 11 GADUS, BET VĪRA IZNĀKŠANA NO DUŠAS MAINĪJA VISU!

 

  dick-sizes Šī sievas publiskā vēstule izplešas pa internetu, kā meža ugunsgrēks! Sieva ieraudzīja savu vīru, iznākam no dušas, pēc tā brīža visa laulības dzīve sabruka. Viņa veic savu atriebības gājienu par vīra nepiedodamo nodevību, publicējot vēstuli, kurā sieva uzrunā sava vīra mīļāko, kura atstāja uz viņa krūtīm mīlas radītos zilumus. PALDIES, Dženifera! Paldies, ka vakarnakt atstāji uz mana vīra krūtīm zilumus. Tiešām paldies- tev nav ne jausmas, no kāda murga tu paglābi mani un manus bērnus. Lai atalgotu tevi par labo darbu, es tev piedāvāju savu vīru uz neatgriešanu. Pirms saņem savu laimestu, izlasi šos ieteikumus un informāciju:

  1. Finanses

Tev būs viņš finansiāli jāuztur, jo liela daļa viņa algas tiks izmantota mūsu 2 bērnu uzturēšanā. Tā kā pēdējos 11 gadus man nācās būt mātei, kura palika mājās, tad viņš maksās arī alimentus. Tu vari necerēt uz viņa naudu, jo tā paliks ģimenē!

  1. Apģērbs

Tev viņš būs jāapgādā ar jaunu garderobi, jo, uzzinot par notikušo, mūsu mājā pēkšņi atvērās melnais caurums, kas iznīcināja visas viņa drēbes. Tādā gadījumā, viņš pie tevis ieradīsies gandrīz vai kails (veiksme tev!). Tas ļaus tev viņu ietērpt, kā vien tu vēlies- suņa siksniņā vai kādā piemīlīgā kleitiņā.

  1. Apmeklējumi

Tev viņš būs jāaizlienē katru otro nedēļas nogali, lai viņš varētu tikties ar saviem bērniem. Tā kā viņš vairāku cilvēku klātbūtnē atzina, ka tu esi “stulba piedzērusies padauza”, tad, drošības apsvērumu dēļ, tev būs liegts doties līdzi uz šīm tikšanās reizēm.

  1. Seksa dzīve

Jūsu seksa dzīve būs ļoti slikta. Es zinu, ka jūs neesat pārgulējuši, bet viņš jau pēdējos 4 gadus nav spējīgs pilnvērtīgi mīlēties savas muguras traumas dēļ. Slikti tev, jo iepriekš viņš bija labākais seksa partneris mūžā! Un nesatraucies, to NEVAR izārstēt, jo traumēti ir nervi.

  1. Vainas apziņa

Visā šajā jezgā viņš vainos tikai TEVI. Viņš man teica, ar asarām acīs, ka vakar tu esot ķiķinājusi un teikusi: “Es ceru, ka tava sieva ieraudzīs šos zilumus!” Nezinu vai tā ir taisnība, bet, ja ir, tad tava vēlēšanās piepildījās. Viņš ir tik nikns, ka tu ko tādu pateici. Tas aizsāka visu nepatikšanu lavīnu. Apsveicu tevi ar laimestu! Viņš pieder tev!

osta1

 

4 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here