-10 C
Rīga
pirmdien, janvāris 18, 2021

3 VISNABADZĪGĀKĀS ZODIAKA ZĪMES

 

Hārvardas universitātes zinātnieki veica virkni statistisku pētījumu, kuri ļāva izdalīt 3 visnelaimīgākās Zodiaka zīmes.

1Jaunava

Šīs visnotaļ saspringtā un koncentrētā Zodiaka zīme, kurai pavisam noteikti derētu kaut nedaudz atslābināties, atmest malā lieko nervozitāti un nomest atbildības nastu, kuru šīs personības pašas sev ir uzkrāvušas. Ja nebūtu viņu smagais raksturs, Jaunavas pavisam noteikti varētu būt laimīgi cilvēki, tikai šīs personības pašas izvēlas sev upura un lielo cietēju lomu, un pēc tam nes šo krustu visas dzīves garumā. Taisnības labad atliek pievienot, ka veiksme reti uzsmaida Jaunavas zīmes personībām, un tāpēc viss, ko šie cilvēki dzīvē dabū, ir viņu smagā un saspringtā darba rezultāts.

2Vēzis

Personības, kas dzimušas Vēža zīme, tāpat reti kad sevi sauc par laimīgiem cilvēkiem. Patiesi, šiem cilvēkiem ir diezgan daudz psiholoģiska rakstura problēmu, kas saistītas ar paaugstinātu aizdomīgumu. Vēži bieži šaubās par sevi, par saviem spēkiem, savām iespējām un pat savu ārieni. Turklāt cilvēki, kuri ir dzimuši Vēža zīmē, viegli padodas kaitīgo ieradumu kārdinājumam, no kuriem tikt vaļā ir ārkārtīgi grūti. Viņu vieglais raksturs neļauj viņiem vadīt cilvēkus, visbiežāk viņi atrodas padoto lomā, kas, bez šaubām, ietekmē viņu pašcieņu, padarot viņus dziļi nelaimīgus. Un pat ģimenes dzīvē šie cilvēki gandrīz vienmēr ir otrajā vietā, kas, protams, viņu dzīves nepadara priecīgākas.

3Zivis

Aptaujājot 10 000 cilvēkus, visretāk par laimīgiem sevi nosauca Zivju zīmē dzimušie. Lielākoties šīs personības ir introvertas, un tas nozīmē, ieslīguši sevī. Viņu pašanalīze nereti pārtop par nepārliecinātību par sevi. Zivīm blakus pietrūkst cilvēks, kurš uzmundrinātu un visādi citādi palīdzētu. Ja tāds cilvēks ir, tad zivis no nelaimīgo cilvēku rindām var pāskriet pat uz “laimīgo” pulciņu. Turklāt ļoti bieži Zivīm pietrūkst sapratne apkārtējiem, it īpaši no cilvēkiem, kuri domā pārāk piezemēti. Šī iemesla pēc tādām personībām reti izdodas atrast radniecīgu dvēseli, un tas nozīmē, ka daudzas Zivis ir nolemtas vientulībai.

AVOTS
 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!