Noteikti visiem zināms ir apavu dizainers Kristiāns Labutēns, kurš cītīgi darbojas modes pasaulē. Lielākā daļa cilvēku atpazīst viņu pēc ģeniālās idejas radīt apavus ar sarkanu zoli un augstpapēžu kurpes. Jā, tas bija viņa darbs!Nav šobrīd iedomājama dzīve bez augstpapēžu kurpēm….  Bet ar ko nagi ir sliktāki? Šajos manikīros ir izmantots tieši tāds pats princips: tiek izmantotas divas krāsas, kuras ir saskaņotas savā starpā. Labutēna nagu lakas, tāpat kā dizainera modelētie apavi, atradīsies visaugstākajā cenu kategorijā – nagu lakas pudelīte maksās aptuveni 50 ASV dolārus, bet tas nenozīmē, ka ar citām nagu lakām sanāks sliktāk.

идеи двустороннего маникюра

 2012. gadā vienā no ceremonijām dziedātāja Adele parādījās uz sarkanā paklāja ļoti izteiksmīgā un piesaistošā manikīrā. Modes dāmas ļoti ātri šo ideju arī iegaumēja un sāka viena pč otras veidot tādus…

идеи двустороннего маникюра

Šobrīd manikīru stila «Labutēns» ir pāršalcis popularitātes vilnis un tas tikai pieņemas spēkā. Lūk, tev idejas lai izskatītos tāpat kā kāda no šīm modes dāmām. Izskaties mirdzoši un apbur apkārtējos!

STILĪGI NADZIŅI

 

  1. Klasiskā kombinācija – vai zināt, kāda tā ir?Jā, tieši tā! Izskatās skaisti un galvenais – eleganti!

идеи двустороннего маникюра

  1. Biroja un ofisa variants: neuzkrītoši, bet viennozīmīgi gaumīgi nadziņi. Atceries – pieskaņot apģērbu. 

идеи двустороннего маникюра

  1. Dimantiņi tikai ļoti īpašos gadījumos. Ikdienā nevajadzētu ar šādu manikīru doties uz darbu vai darīt mājas darbus. 

идеи двустороннего маникюра

  1.  Pārklājums “Mēness manikīrs” ir kas jauns un ikdienā reti, kurai dāmai ir redzami. Ja vēlies izcelties, tad šis variants būs tieši tev! 

идеи двустороннего маникюра

  1. Kā iesaka stilisti, spilgtas krāsas, vēlams piemērot tikai uz mazas daļas naga. Neesot vēlams košā krāsā krāsot visus nadziņus. Bet ja patīk, tad var! 

идеи двустороннего маникюра

  1. Nē, tie nav netīrumi aiz nagiem! Bet gan ļoti interesanta ideja manikīram. 

идеи двустороннего маникюра

  1. Izveido manikīru ar leoparda raksta elementiem tikai pāris vienkāršos soļos un redzēsi – modes pazinēji tevi ievēros! 

идеи двустороннего маникюра

  1. Vairāk spīduma un mirdzuma! Reizē ar šo manikīru arī tavās acīs parādīsies skaists mirdzums.

идеи двустороннего маникюра

  1. Debesu krāsas cienītājiem noteikti vajadzētu izmēģināt šo stiliņu.

идеи двустороннего маникюра

  1. Lieliska un aktuāla tendence, kas ir tik ļoti atšķirīga no jau ierastajiem mirdzošajiem nagiem – matēta, melna nagu laka.

идеи двустороннего маникюра

  1. Lai viegli un ātri notīrītu nagu laku ar speciālos līdzekli, tad ieskaties un iemācies no šīs fotogrāfijas:

идеи двустороннего маникюра

 

Vienīgais trūkums dizainera radītajās idejās manikīram – tās visas ir paredzētas jau diezgan gariem nagiem. Īso nagu īpašniecēm šie varianti nederēs, bet kā saka – Ja nemēģināsi, tad nezināsi! Iespējams ir vērts pamēģināt un vienmēr var jau izmantot speciālo nagu lakas noņēmēju, lai atbrīvotos no neveiksmīga manikīra. Koptas rokas un kājas nav iespējams iztēloties bez kvalitatīva manikīra un pedikīra, tādēļ seko līdzi jaunākajiem modes kliedzieniem!

 

 

AVOTS

 
Ko Tu par to saki?

Komentē

Dieviete.lv,  noteikumi, ētikas kodekss, [email protected] 2019

+371 66 66 00 22  Valguma iela 31a, Rīga.

or

Log in with your credentials

Forgot your details?