1 C
Rīga
ceturtdien, janvāris 20, 2022

Uzzini, kas sievietēm iespējams 134 reizes stundas laikā! 15 fakti par seksu

 

paris-buca

1. Ultraskaņas pētījumi uzrādījuši, ka pēdējā attīstības trimestrī vīriešu dzimtes embrijiem mēdz būt erekcija.

2. Sekss un orgasms (no grieķu vārda orga, kas nozīmē “uzbriest no mitruma”) var atvieglot menstruālās spazmas un migrēnas sāpes. Lai arī daudzi pāri izvairās no seksa menstruācijas laikā, diafragmas saraušanās var samazināt menstruālo asiņu daudzumu.

3. Vidējais spermas izmešanas ātrums ejakulācijas laikā ir 45 kilometri stundā.

4. Sieviešu rekords orgasmu skaita ziņā ir 134 stundas laikā.

5. Aptuveni 10–12% sieviešu nekad nav izbaudījušas orgasmu. Zināms, ka, piemēram, tā dēvētais seksa simbols Merilina Monro ne ar vienu no saviem slavenajiem mīļākajiem nav sasniegusi orgasmu.

6. Regulārs sekss ir ļoti noderīgs veselībai: tas uzlabo imunitāti, nostiprina jostas dziļo muskulatūru, sadedzina kalorijas, stabilizē menstruālo ciklu, kā arī pazemina sāpju sajūtu.

7. Dažas sievietes var sajust orgasmu arī tikai no skūpstiem, kas stimulē krūšu galiņus, vai arī tad, ja tikai spēcīgi saspiež kopā ceļgalus.

8. Sieviešu ejakulācija – tas itin nemaz nav mīts. Sievietes mēdz ejakulēt ar spermai līdzīgu ķīmisko sastāvu, kurā gan nav spermatozoīdu.

9. Tā dēvētais “G” punkts tā nosaukts Ernesta Grāfenberga vārdā. Viņš 1950. gadā konstatēja, ka noteiktas vietas stimulēšana vagīnā spēj izraisīt jaudīgu orgasmu.

10. Vidēji vīrieša organisms visas dzīves laikā saražo aptuveni 14 litrus spermas.

11. Poļu antropologs Broņislavs Maļinovskis apgalvo, ka jēdzienu “misionāra poza” ieviesuši ļaudis no Klusā okeāna dienvidu daļas, jo tur savulaik ieradušies kristiešu misionētāji jutušies šokēti par to, ka vietējie iedzīvotāji seksa nodarbēm izmanto nevis vienu, bet gan vairākas pozīcijas.

12. Daudzās valstīs impotence ir legāls iemesls laulības šķiršanai.

13. Dažu Indijas cilšu vīrieši jau kopš agras bērnības dzimumloceklim piekarina smagumu. Tādējādi tas spēj palielināties arī līdz gigantiskajam 30 centimetru lielumam ereģētā stāvoklī.

14. Par telefona skatofiliju dēvē tādu seksuālo apmierinājumu, ko gūst neķītru, visbiežāk, telefonisku sarunu laikā.

15. Seksuāli aktīviem vīriešiem 18–19 gadu vecumā, kuri ir apmierināti ar savu ārējo un iekšējo kondīciju, ir vairāk seksuālo partneru un tā dēvēto bezizsargāšanās

 

lalv

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here