14.3 C
Rīga
otrdien, septembris 27, 2022

Horoskops: Horoskopa zīmes, kuras ir ļoti nervozas

Dieviete.lv
 

Runāsim par zodiaka zīmēm, kuras nespēj sevi kontrolēt un bieži var sākt nervozēt pat bez iemesla. Viņus ir ļoti viegli nokaitināt un sadusmot.

Kuras tās ir?

Auns

Auns ļoti bieži zaudē savaldību. Dusmās šie cilvēki spēj runāt daudz sliktu un beigās viņi pat neatvainosies, jo viņi to neuzskata par vajadzīgu. Auns nekad neatzīs, ka kļūdījies. Auni ir cilvēki, kuri nesaskata savas kļūdas. Viņi vienkārši dara visu, nedomājot par sekām.

Lauva

Lauva ir zvēru karalis un cilvēki, kuri dzimuši zem šīs zīmes, jūtas tiešām kā karaļi. Ja ir kāda persona, kura vēlas satricināt Lauvas troni, tad viņam noteikti jābūt gatavam nopietnam skandālam. Lauvas ir ļoti atriebīgas, tāpēc labāk tos neprovocēt, pretējā gadījumā viņi var izturēties ļoti nepatīkami. Cilvēks, kurš aizvaino Lauvu, pat nezina, kādas nepatikšanas viņš ienes savā dzīvē.

Strēlnieks

Strēlnieks ir iekļauts arī agresīvo zodiaka zīmju topā. Šie cilvēki nezina, kas ir kompromiss un kā to panākt. Dažreiz gadās, ka Strēlnieks var pēkšņi sākt strīdu, pat neieklausoties cilvēkā un viņa paskaidrojumā. Strēlnieks melus nepiedod. Nokaitinātam Strēlniekam ir ļoti grūti nomierināties un sākt domāt mierīgi. Lai pilnībā nomierinātos ir nepieciešams ilgs laiks.

 

3 KOMENTĀRI

  1. Nepiekrītu par auniem. Parasti atzīstu, ka kļūdos un vienmēr atvainojos, pat tad, ja strīdā īsti neesmu vainīga.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here