6 C
Rīga
sestdien, oktobris 16, 2021

Interesanti: Ko par tevi pasaka tava mīļākā krāsa?

Dieviete.lv
 

Atver savu skapi un paskaties, kādas krāsas tajā dominē. Tu būsi pārsteigta uzzinot, ka konkrētas krāsas atspoguļo ne vien tavu noskaņojumu, bet arī izmaiņas raksturā, psiholoģiskajā stāvoklī un vecumā.

Sarkana krāsa

Mīlestība pret šo krāsu norāda uz drosmīgu, ekspresīvu un mērķtiecīgu dabu. Tādi cilvēki nebaidās no konkurences, ir gatavi aizstāvēt savus ideālus līdz pēdējam, kā arī nav pieraduši zaudēt. Viņiem tiek piedēvēta paaugstināta emocionalitāte, kaislīgs temperaments, bet kopā ar to arī neliela agresivitāte un viegla aizkaitinātība.

Dzeltena krāsa

Ja tu dod priekšroku šai krāsai, tu esi cilvēks, kurš meklē savus sapņus, alkst pēc brīvības, jauniem pašrealizācijas un radošuma veidiem. Tādi cilvēki nereti ir apveltīti ar lielisku humora izjūtu, mierīgu raksturu un vēlmi likt savas spējas lietā. Viņi ir draudzīgi, sabiedriski un atvērti jaunai pieredzei.

Zaļa krāsa

Šie cilvēki ir par reformām, pašapliecināšanos, kā arī gaida atzinību par saviem sasniegumiem. Viņu galvenais uzdevums ir patikt citiem, sasniegt savus mērķus un rūpēties par savu veselību. Ja cilvēkam nepatīk zaļā krāsa, viņš visticamāk ir pieradis savās neveiksmēs vainot citus.

Zilā krāsa

Mīlestība pret zilo krāsu liecina par līdzsvarota un ļoti jutīga cilvēka dabu. Tāds cilvēks prot būt uzticīgs, jūt dziļu saikni ar visu pasauli un tiecas pēc drošības. Šie cilvēki ir lojāli draugi, dabas mīļotāji, kuri pieķeras vietai un kolektīvam un cenšas izvairīties no liekiem satraukumiem.

Violeta krāsa

Šo krāsu izvēlas cilvēki, kuriem ir mainīga daba – no impulsīvas un valdonīgas līdz pakļautībai un pilnīgam mieram. Šie cilvēki attiecībās dievina noslēpumus, kā arī bieži vien izstaro īpašu šarmu. Pēc dabas sapņotāji, kurus var biedēt realitāte.

Balta krāsa

Akcentē cilvēka atteikšanos no jebkādiem ierobežojumiem, tiekšanos pēc brīvības, pašrealizāciju un bezrūpīgumu. Baltās krāsas cienītājiem var būt ļoti dažāds raksturs, bet skaidrs ir viens – viņi tiecas pēc ideāla, atsakās no pagātnes un ar smaidu raugās nākotnē, vēloties visu mainīt, dvēseliski pārdzimt un izmantot jaunas iespējas.

Rozā krāsa

Cilvēki, kuriem patīk rozā toņi, visbiežāk ir mierīgi, sentimentāli un ļoti maigas personības. Necieš visu, kas saistīts ar vardarbību un skarbumu. Vēlas dzīvot komfortablu un mājīgu dzīvi, dod priekšroku miermīlīgumam un maigumam. Viņi ir apburošas dabas cilvēki, ar kuriem ir viegli komunicēt.

Pelēka krāsa

Šis cilvēks visticamāk tiecas aizsargāt sevi no liekiem satraukumiem un diskomforta, iespējams, cenšas norobežoties no negatīvas ietekmes. Cilvēki, kuri pastāvīgi valkā pelēkas kleitas, kreklus un džemperus, jūtas noguruši, baidās izcelties pūlī, pievērst sev pastiprinātu uzmanību.

Brūna krāsa

Šie cilvēki ciena mājīgumu, ģimenes tradīcijas un labu veselību. Viņi ir raduši visu darīt nesteidzoties, viņi prot atpūsties, ātri risināt konfliktus, novērtē stabilitāti un harmoniju it visā. Viņi nebūs tie, kas veidos liekas problēmas, un tā arī ir viņu priekšrocība.

Melna krāsa

Mīlestība pret melnu krāsu norāda ne tikai uz praktiskumu, bet arī izstaro sava veida iekšējo cilvēka protest pret esošajiem apstākļiem vai likteņa pavērsieniem. Tādi cilvēki sevī apvieno pretrunīgumu, visu vēlas risināt paši, tiecas paši kontrolēt savu dzīvi.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your name here
Please enter your comment!