7 C
Rīga
ceturtdien, maijs 19, 2022

Cilvēka organisms var izārstēt sevi pats

 

Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku saka, ka cilvēka ķermenis ir apveltīts ar spēju pašārstēties un atgūties pats.

Ceļš uz ķermeņa dziedināšanu

Atšķirībā no mūsdienu medicīnas sasniegumiem bieži var dzirdēt, ka pamata rādītāji, piemēram, asins analīzes vai asinsspiediena mērījumi, nebūt nav atbildīgi par patieso veselības stāvokli. Galu galā rezultāti var nepārsniegt normu, bet cilvēks joprojām jūtas slikti. Jebkurā gadījumā veselības problēmu risinājums var būt nevis zāļu lietošana, bet gan dzīvesveida maiņa. Ir svarīgi saprast, ka šis ceļš nav tik viegls, kā šķiet. Ideja par pareizu dzīvesveidu lielākajai daļai cilvēku rodas, dzerot 2 litrus tīra ūdens dienā, ēdot svaigus dārzeņus, atsakoties no kaitīgiem ieradumiem, ātrās ēdināšanas, rafinētas pārtikas, pusfabrikātu utt. Bet šis jautājums ir daudz plašāks.

Dzīvesveida maiņa

Bieži vien cilvēkam ir jāpārskata izpratne par veselību, kas galvenokārt attiecas uz dzīves kvalitāti. Vesels cilvēks necieš no bezmiega, apetītes zuduma, atmiņas traucējumiem, galvassāpēm utt. Viņš zina, kā priecāties, izturēt stresa situācijas, sasniegt mērķus un nebaidās no nākotnes. Tajā pašā laikā šāds cilvēks izturas pret sevi ar cieņu, dzīvo saskaņā ar sevi. Ir jāsaprot, ka tradicionālā medicīna neizvirza sev tādu uzdevumu kā cilvēka dzīves kvalitātes uzlabošana. Tomēr arī mūsdienu medicīnai ir liela loma cilvēku dzīvēs.

 

1 KOMENTĀRS

 1. Nemanot ir atnākusi vasara. Vasara mums ir nesusi karstumu, Sauli un auglību. Šodien ir īpaša diena. Vakardien bija 21. jūnijs – Vasaras saulgrieži. Tā bija gada visgarākā diena un visīsākā nakts. Vasaras saulstāvji ir maģisks laiks, kad izdodas visi pagāniskie rituāli. Šis laiks ir labvēlīgs, lai zīlētu un burtos. Šajā svētīgajā brīdī aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautas un valsts nākotni. Iedegsim tumši zilu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievam Pērkonam! Iedegsim koši dzeltenu svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Laimai! Iedegsim pelēku svecīti skaistā, māla svečturītī par godu Dievietei Mārai! Lai pērkonkrusts mūs pasargā no ļaunajiem spēkiem! Lai Laimas skujiņa pasargā mūsu dvēseles! Lai Laimas slotiņa aizdzen no mums nelaimes! Lai Māras ūdeņi atvaira no mums nelabvēļus! Lai Zalkša zīme nes mums svētību! Lai Māras krusts sniedz mums pārpilnību! Lai godāti Latvju Dievi kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Sentēvu Dieviem!
  Priecīgus vasaras saulgriežus vēlot, Skolnieciņš no sidrabbirzs
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #21.06.2021. #VasarasSaulstāvji #VasarasSaulgrieži #maģija #buršanās #rituāli #ticība #lūgšanās #LatvjuDievi #Pērkons #DievsPērkons #Laima #DievieteLaima #Māra #DievieteMāra #LatvjuDievuSvētība #pagāni #saticība #iecietība #sidrabbirzs

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here