10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Aktieris Džonijs Deps uzraksta dziesmu bijušajai sievai Amberai Hērdai (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Iemīļotais aktieris Džonijs Deps ir uzrakstījis dziesmu savai bijušajai sievai Amberai Hērdai. Šīs dziesmas vēstījums ir par tiesas prāvu, kurā viņš uzvarēja.

Aktiera sarakstītā dziesma tiks iekļauta kopīgi izdotajā albumā “18” ar britu ģitāristu Džefu Beku, ar kuru viņš uzstājies vairākos nesenos koncertos Lielbritānijā. Dziesmas nosaukums, kuru viņš ir veltījis bijušajai sievai ir “Sad Motherfuckin’ Parade”. Albumā ar nosaukumu “18” tiks iekļautas divas Džonija Depa sarakstītās dziesmas – “This is a Song for Miss Hedy Lamarr” un “Sad Motherfuckin’ Parade.”

Video

Britu ģitārists Džefu Beks komentējot aktiera pirmo sarakstīto dziesmu “This is a Song for Miss Hedy Lamarr” teica:

“Šī dziesma ir viens no iemesliem, kāpēc es palūdzu viņam ierakstīt kopā ar mani albumu.”

Kopā ar divām Depa oriģināldziesmām albumā iekļautas vēl 13 dziesmas – vairāku slavenu grupu kaverversijas.

Pāra attiecības un laulība nebija ilga, bet pēc šķiršanās tā iemantoja milzīgu preses uzmanību, jo Ambera apgalvoja, ka aktieris viņu fiziski un seksuāli aizskāris. Sākot no 2022. gada 12. aprīļa, norisinājās sešu nedēļu ilga tiesas prāva, kurā Džonijs Deps apsūdzēja savu bijušo sievu apmelošanā un neslavas celšanā. Džonijs tiesas prāvā uzvarēja un Ambera ar šo spierdumu nav mierā. Tagad aktrise ir satraukusies par Džonija izdotajām dziesmām un draud ar jaunu tiesas prāvu!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here