10 C
Rīga
svētdien, oktobris 2, 2022

Atklātas jaunas detaļas par Andželīnas Džolijas un Breda Pita laulības šķiršanu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Interesanti, ka Andželinas Džolijas un Breda Pita laulība nemaz nav šķirta! Aktieri ir tikai deklarēti par šķirtiem, bet oficiāli tas vēl nav noticis! Slavenajam aktieru pārim jau sesto gadu norit tiesvedība. Andželīna sākusi vākt pierādījumus, kas neļautu Bredam iegūt aizbildņa tiesības pār bērniem…

Maijā pirms gada Bredam pret bijušo sievu izdevās panākt kopīgu aizbildniecību pār pāra sešiem bērniem. Andželīna ar šādu lēmumu nav mierā un to pārsūdzējusi. Aktrise iesūdzējusi tiesā Federālo izmeklēšanas biroju (FIB) par to, ka tas jau agrāk neuzsāka kriminālizmeklēšanu par viņas bijušā vīra iespējamo vardarbību pret viņu un vecāko dēlu Medoksu!

Atklātībā ir nonācis FIB ziņojums, kurā ir izklāstītas detaļas par Breda pārī darījumiem Andželīnai un abu vecākajam dēlam Medoksam. Šis nepatīkamais gadījums ir norisinājies lidmašīnas reisā no Francijas uz Losandželosu 2016. gada 14. septembrī. Būtiski, ka pēc šī notikuma jau 19. septembrī, Andželīna iesniedza laulības šķiršanas prasību.

Video

Slavenā aktrise apgalvoja, ka lidojumā ar privāto lidmašīnu Breds viņai fiziski uzbrucis un verbāli apvainojis. Andželīna apgalvo, ka Breds ir bijis alkohola reibumā, aplējis ar alu arī viņu, sācies kautiņš, kurā Džolija pat savainojusi savu elkoni. Breds viņu esot aizvedis uz lidmašīnas aizmuguri, tas saņēmis ciet un bļāvis “kāpēc tu iznīcini mūsu ģimeni?” Breds ir bijis ļoti uzvilcies un verbāli apvainojis savus bērnus, tad vecākais dēls ir iesaistījies strīdā un aktieris viņu fiziski aizskāris!

Losandželosas apgabala Bērnu un ģimenes pakalpojumu departaments toreiz savā galīgajā ziņojumā secināja, ka Breds, kurš pats jau iepriekš atzinies, ka viņam ir problēmas ar alkoholu, nav fiziski aizskāris nevienu no saviem bērniem. FIB arī atbrīvoja aktieri no jebkādām apsūdzībām un šo lietu izbeidza. Aktieris joprojām uzsver, ka visi šie apvainojumi ir nepatiesi.

Aktierim ir 6 bērni: Medokss (20), Pakss (18), Zahara (17), Šīlo (15) un 13 gadus veci dvīņi Nokss un Vivjena. Trīs vecākie bērni ir adoptēti, bet jaunākie ir pāra bioloģiskās atvases.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here