-4.4 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Aktrise Andželīna Džolija darījusi zināmu, ka Breds Pits attiecībās bijis vardarbīgs pret viņu un bērniem! (+VIDEO)

Dieviete.lv 07/10/2022 13:53
 

Aktrise Andželīna Džolija apgalvo, ka viņa un viņas bērni jūtušies pamatīgi traumēti pēc strīda lidmašīnā ar Bredu Pitu 2016. gadā.

“Tās dienas notikumi bija traumatiski aktrisei un bērniem,” Andželīnas advokāti apgalvo tiesas dokumentos. Tiesas dokumenti ir nonākuši izdevuma “Page Six” rīcībā. 

Šajā iesniegumā teikts: “Līdz šai dienai viņi visi nav varējuši atgriezties savā Francijas īpašumā, jo tas saistās ar traumatiskajiem notikumiem, tostarp bērniem, kuri tagad juridiski ir pieaugušie.”

Andželīna Džolija un Breds Pits ir vecāki sešiem bērniem.

Aktrise uzsver, ka Breds ir bijis vardarbīgs pret viņu un bērniem. 58 gadus vecais aktieris esot žņaudzis vienu no bērniem, bet citam iesitis pa seju… Breds esot sagrābis Andželīnas galvu un kratījis to! Tad viņš uzlējis aktrisei virsū alu.

Video

Šādi gadījumi ir bijuši vairāki un aktrise ir centusies tos risināt bez vardarbības

Lai tiktu nost no Andželīnas, Breds meties uz muguras, traumējot aktrises muguru un elkoni. Bērni metušies aizstāvēt viens otru. Pirms strīda beigām Breds sācis žņaugt vienu no bērniem un citam iesitis pa seju. Daži bērni lūguši Bredu apstāties.

2016. gadā pēc šī strīda Andželīna iesniegusi šķiršanās dokumentus, kopš tā laika viņi cīnās par bērnu aizbildnību. Šķiršanās vēl nav pabeigta, bet abi tika juridiski pasludināti par brīviem 2019. gadā. Zināms, ka tajā gadā FIB veica izmeklēšanu pret aktieri par iespējamu vardarbību pret bērniem. Varas iestādes neizvirzīja kriminālapsūdzības pret aktieri!

Breds neslēpa faktu, ka ir kliedzis uz bērniem, bet noliedza, ka ir bijis fiziski vardarbīgs. 2021. gada maijā aktierim tika piešķirta kopīga aizbildnība pār viņu nepilngadīgajiem bērniem, taču Andželīnai šis lēmums nepatika un viņa iesniedza pretprasību.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here