-6.3 C
Rīga
piektdien, decembris 9, 2022

Krievijas prokuratūra pārbaudīs Allu Pugačovu saistībā ar naudas un īpašumu atmazgāšanu!

Dieviete.lv 07/10/2022 14:03
 

Pavisam nesen Alla Pugačova no Krievijas ir devusies uz dzīvi Izraēlā. Alla nemaz neslēpj savas domas par savā dzimtenē dzīvojošajiem krieviem! Jau rakstījām, ka pirms savas aizbraukšanas dziedātāja pārdošanā izlikusi ģimenei piederošo īpašumu jeb pili.

Portāls “starhit.ru” darījis zināmu, ka policijā uzrakstīts iesniegums, lai pārbaudītu Allas asos komentārus saistībā ar Krievijas iedzīvotāju salīdzināšanu ar vergiem. Tiks pārbaudīti arī Alla ienākumi, kuri varētu nebūt deklarēti. Interesi izraisījuši arī īpašumi, kurus viņa cenšas pārdot.

“Viņa bija Maskavā, tā ir izklaidējoša aktivitāte. Ir arī saimnieciskā darbība – konservēšana. Krasnodaras apgabalā viņa ir reģistrēta kā uzņēmēja,” informē biedrības “Krievijas veterāni” dibinātājs Ildars Pezjanovs.

Ne mazums sašutušo pilsoņu lūdz Izmeklēšanas komitejas priekšsēdētāju Aleksandru Bastrikinu pārņemt lietu savā vadībā.

“Daudzas Allas darbības izraisa sabiedrības neapmierinātību, viņa mērķtiecīgi izplata informāciju, kas neatbilst realitātei, un paziņojumiem ir bruņoto spēku diskreditācijas raksturs,” tā teikts iesniegumā.

Pagājušajā nedēļā Alla un deviņus gadus vecie dvīņi Garijs un Ļiza pameta Krieviju un devās uz Izraēlu pie Maksima Galkina.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here