25 C
Rīga
svētdien, jūnijs 26, 2022

Aktrise Rebela Vilsone paziņo par attiecībām ar latviešu dizaineri! (+VIDEO)

Dieviete.lv 11/06/2022 22:07
 

Rebela Vilsone savā “Instagram” profilā paziņojusi, ka ir romantiskās attiecībās ar latviešu apģērbu zīmola dibinātāju Ramonu Agrumu!

“Es biju domājusi, ka meklēju Disneja princi,” izsakās Rebela. “Taču varbūt tas, kas man visu šo laiku patiešām bija vajadzīgs, bija Disneja princese. #loveislove,” teikts viņas Instagram ierakstā.

Pirms nepilna mēneša Rebela podkāstā “U Up?” stāstīja, ka ir laimīgās attiecībās. Intervijā aktrise neatklāja sīkas detaļas par savām attiecībām, bet pastāstīja, kā viņa un Ramona satikās.

“To organizēja kāds mūsu draugs,” viņa teica. “Viņš mūs abas pazina vismaz piecus gadus un teica:” Es domāju, ka jums saskanēs. Un tā arī notika!”

Video

2021. gada februāri izjuka Rebelas Vilsones attiecības ar Džeikobu Bušu.

“LinkedIn” informācija liecina, ka aktrises jaunā simpātija no 2004. līdz 2009. gadam studējusi jurisprudenci Latvijas Universitātē un ir kā brīvprātīgā darbojusies organizācijās “Planet Hope”, “AMIDEAST” un “GO Campaign”. Ramonai ir privāts “Instagram” profils un tādēļ ir ļoti grūti uzzināt vairāk informācijas. Spriežot pēc viņas “Instagram” konta, viņa ir apģērbu zīmola “Lemon Ve Limon” dibinātāja.

Interesanti, ka 2019. gadā Rebela uzsāka eksperimentu “Mīlestības gads”, kura laikā viņa satikās ar apmēram 50 cilvēkiem. “Es apzināti gribēju sevi piespiest un satikties ar dažādiem cilvēkiem, lai iegūtu pieredzi, kas pati par sevi nav normāla, bet man tā tiešām palīdzēja atrast to, kas man patīk un kas man nepatīk. Tas bija ļoti jautri,” apgalvo aktrise.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here