26.1 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Džastins Bībers atklāj, ka cieš no daļējas sejas paralīzes (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Dziedātājs Džastins Bībers ir atklājis, ka cieš no sejas paralīzes. Dziedātājs atcēlis visus gaidāmos koncertus.

28 gadus vecais dziedātājs “Instagram” videoklipā pavēstija, ka šī slimība ir saistīta ar Ramsija Hanta sindroma diagnozi.

“Kā redzat, šo aci ir grūti pamirkšķināt. Es nevaru smaidīt ar šo sejas pusi… Šajā sejas pusē man ir pilnīga paralīze,” stāsta dziedātājs.

Ramsija Hanta sindroms rodas tad, kad šindeles uzliesmojums skar sejas nervu, kas atrodas netālu no ausīm, norāda medicīnas eksperti.

Video

“Tas ir no šī vīrusa, kas uzbrūk nervam manā ausī un sejas nerviem. Tas ir izraisījis manas sejas paralīzi,” stāsta Džastins.

Dziedātājs lūdza savus fanus būt pacietīgiem un par gaidāmajiem koncertiem teica, ka viņš “fiziski šobrīd nav spējīgs tos sniegt”.

“Tas ir diezgan nopietni, kā jūs varat redzēt. Es vēlētos, lai tā nebūtu, bet, acīmredzot, mans ķermenis man saka, ka man ir jāpalēnina temps,” viņš teica.

Es ceru, ka jūs saprotat. Es izmantošu šo laiku, lai vienkārši atpūstos, relaksētos un atgūtu simtprocentīgu atdevi, lai varētu darīt to, ko mīlu.”

Džastins vēl piebilda, ka viņš veic sejas vingrinājumus, taču viņš nezina, cik ilgs laiks būs nepieciešams, lai atgūtos.

Ramsija Hanta sindroms var izraisīt sejas paralīzi un dzirdes zudumu. Parasti simptomi ir īslaicīgi, bet ir gadījumi kad tie var kļūt pastāvīgi. Šāda kaite vairāk raksturīga cilvēkiem, kas vecāki par 60 gadiem. Nespēja aizvērt vienu plakstiņu pacientiem var izraisīt arī sāpes acīs un redzes miglošanos.

Nopietnas veselības problēmas martā piedzīvoja dziedātāja sieva Heilija Bībere. Jaunā sieviete tika nogādāta slimnīcā un viņai veica nopietnu operāciju. Heilijas smadzenēs bija izveidojies asins receklis, vēlāk viņa atklāja, ka ir cietusi no insulta.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here