2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Ģērbusies svārkos un augstpapēžu zābakos, Keita Midltone sportiskā sacensībā uzvar princi Viljamu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Viljams un Keita Midltone bija devušies uz Dienvidvelsu kur piedalījās kādā sportiskā sacensībā! 

Keita turpina iedvesmot ar savu stilu, viņa uz šo pasākumu bija devusies svārkos, kuru cena ir vien 24 eiro! Velsas princeses svārki ir no veikala “ZARA”, svārkiem viņa bija pieskaņojusi baltas krāsas svīteri un krēmkrāsas mēteli no zīmola “Alexander McQueen”, somiņu no “Mulberry”, kā arī zamšādas zābakus no zīmola “Gianvito Rossi”.

Video

Pāris nokļuva visai amizantā situācijā, kad apmeklēja vietējo fitnesa centru “Aberovan”. Keitai un Viljamam piedāvāja izmēģināt spēkus 45 sekundes ilgā sacensībā uz velo trenažiera, imitējot braukšanu kalnā.

“Tev ir augstpapēžu zābaki,” – teica princis Viljams savai sievai Keitai.

“Es neesmu pārliecināta, ka esmu šim atbilstoši saģērbusies,” – savam vīram piekrita Keita.

Keita tomēr kāpa uz velo trenažiera, ģērbusies svārkos un augstpapēžu apavos. Visai amizanti, ka viņa uzrādīja labāku rezultātu par savu vīru! Par uzvaru šajās mini sacensībās, Keitai pasniedza nelielu kausu.

Ketrīna mierināja Viljamu un draudzīgi uzsita viņam pa plecu. Pēc šīs sacensības princis Viljams bija diezgan aizelsies, tad instruktors viņam jautāja – kāda ir viņa pašsajūta? “Parunāsim par to pēc minūtes,” – ar smaidu sejā teica Viljams.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Tā arī tās sievietes rullē😎 tik tiešām kam vajadzīgi tie gliemeži… pat traukus nomazgāt nevar, kur ta vēl pašu nomazgāt…

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here