1.8 C
Rīga
svētdien, aprīlis 2, 2023

Apzagta Allas Pugačovas un Maksima Galkina māja Izraēlā!

Dieviete.lv
 

Dziedātājas Allas Pugačovas un humora zvaigznes Maksima Galkina mājvietu Izraēlā apciemojuši zagļi. Paņemtas pilnīgi visas vieglāk iznesamās vērtslietas.

Zagļi cītīgi gatavojušies un uzlauzuši novērošanas kameras, tad iznesuši no mājas vērtslietas un naudu – 500 tūkstošus dolāru!

Pašlaik aplaupīšanu izmeklē Izraēlas likumsargi. Alla un Maksims šo situāciju presei nav komentējuši.

Daudzi joprojām nesaprot Allas un Maksims pārcelšanos uz dzīvi Izraēlā, mūziķa Filipa Kirkorova tēvs Bedross komentējis dziedātājas aizbraukšanu, sakot, ka viņš ir dzirdējis, ka Alla devusies uz Izraēlu, lai ārstētos.

“Kādu tieši slimību ārstēt, nezinu. Iespējams, ka šī informācija ir slepena un viņa nevēlas to atklāt. Tā ir viņas darīšana, mums ir brīva valsts,” tā Allas aizbraukšanu komentē Bedross.

Allas radi, kuri vēkējušies palikt anonīmi portālam “starhit.ru” komentē situāciju:

“Jāsaprot, ka Allai ir cits dzīves līmenis nekā mums, tāpēc viņai ir savas problēmas, bet mums – savas. Visus interesē – kāpēc aizbrauca Pugačova? Kā bija patiesība, mums neteica. Teiksim tā, sen atpakaļ viņa mums teica, ka beigu beigās pārvāksies uz Izraēlu. Visi par to zināja. Varbūt viss vienkārši tā sakrita,” komentē radinieki.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here