6.1 C
Rīga
sestdien, februāris 24, 2024

Ieskaties Mērijas Keitas un Ešlijas Olsenas stilīgajos mājokļos! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Šajā video redzēsi Ešlijas Olsenas mājokli, kurā viņa dzīvo arī šobrīd un Mērijas Keitas Olsenas mājoklī, kuru viņa bija spiesta pamest. Mērija Keita ir izšķīrusies no franču baņķiera Olivjē Sarkozī un tas bijis iemesls, lai pamestu abu kopīgo īpašumu.

Zināms, ka Olivjē nav vēlējies dibināt ģimeni, jo viņam ir 2 bērni no iepriekšējās laulības. Mērija Keita ir vēlējusies veidot ģimeni un nav bijusi mierā ar to, ka viņas vīrs, kurš ir 17 gadus vecāks nav gribējis kopīgus bērnus.

“Pirms dažiem gadiem domas par bērnu Mērijai Keitai nebija aktuālas, taču tagad tas ir mainījies,” kāds paziņa atklājis žurnālam “People”.

Mērija Keita centusies šķiršanās prasību tiesā iesniegt jau 2020. gada aprīlī, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ viņai atteikts izskatīt lietu. Pēc šī atteikuma Mērija Keita aizpildījusi ārkārtas veidlapu, pēc kuras iesniegšanas viņai ļauts iesniegt šķiršanās prasību tā, lai tiesa to izskatītu ātrāk.

Video

Olivjē un Mērija Keita savas attiecības uzsāka 2012. gadā un pāris salaulājās 2015. gadā. Neinformējot savu sievu, viņš pārtraucis Ņujorkas apartamentu īres līgumu, tādējādi piespiežot viņu izvākties… Olivjē advokāti paziņojuši, ka telpas jāatbrīvo līdz 18. maijam, bet Mērija Keita lūgusi vairāk laika – līdz 30. maijam, lai varētu paspēt sakravāt visas mantas, jo pandēmijas dēļ to bijis grūti izdarīt.

Zināms, ka pāris tagad ir šķirti un ļoti iespējams Mērija Keita un Ešlija ievāksies kopīgā īpašumā.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Nu re ..prata palika atzina..ka dazs labs paaris sava pieticigaja budina ir laimigaks ka cita greznaa pilii…un beigas pils palika tuksa.jo he jau bagatiba dara laimigus.un gadu atskiriba.bet kopigi merki.plani …vienkarsi nebija lemti viens otram.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here