-2.1 C
Rīga
pirmdien, decembris 5, 2022

Keita Midltone žilbina ar princeses Diānas kroni un nozog visu uzmanību Čārlza III rīkotajās vakariņās (+VIDEO)

Dieviete.lv 24/11/2022 15:37
 

Ketrīna Midltone vakar nozagusi apkārtējo uzmanību, kad viņa ieradās banketā Bekingemas pils zālē ar princese Diānas kroni. Šis svinīgais pasākumss tika rīkots par godu Dienvidāfrikas prezidentam Sirilam Ramafosam, viņš ir ieradies vizītē Lielbritānijā pie karaļa Čārlza III un karalienes konsortes Kamillas.

Keita uz pasākumu ir ieradusies baltā kleitā, kas rotāta ir izšūtiem dārgakmeņiem. Kleita bijusi no princeses iemīļotā zīmola “Jenny Packham”. Prinča Viljama sieva nolaupīja apkārtējo uzmanību, kurai pavisam noteikti bija jābūt pievērstai viesim un karalim Čārlzam III un viņa dzīvesbiedrei Kamillai.

Video

Keitas kleita un tēls ļoti atgādina viņas vīra mammas princeses Diānas tēlu, kad 1989. gadā viņa bija devusies vizītē uz Honkongu. Keitu rotāja ne tikai princese Diānas kronis, bet arī auskari.

 

1 KOMENTĀRS

  1. Skaista sieviete..ista karaliene..calzss ar kamillu palika eenaa..to vini bija pelnijusi..Keita viniem atgadinaja dianu…bet nekur jau vina nav pazudusi..ari keita tak nenak no monarhu aprindam…un ir laimiga..jo atskiribaa no Carla vinas virs mil vinu un ir dianas dels.dievs dazreiz soda ari tadaa veidaa kas varbut sap vel vairak …palikt eenaa.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here