26.7 C
Rīga
sestdien, 25 maijs, 2024

Ieskaties slaveno Kardašjanu mājokļos (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Šis gandrīz stundu garais video tev ļauj ielūkoties slaveno Kardašjanu mājokļos. Māju vērtības ir visai dažādas, piemēram, Krisas Kardašjanas Dženeres māja, kura celta kā viņas “sapņu māja” izmaksāja aptuveni 20 miljonus ASV dolāru!

Vecākā Kardašjanu māsa Kortnija atklājusi, ka gadījumā, ja nebūtu kļuvusi par slavenu realitātes šovu zvaigzni, viņa noteikti strādātu par interjera dizaineri. Kortnijas mājoklis ir 12 miljonu ASV dolāru vērts. Jāatzīst, ka Kortnijas mājoklis pavisam noteikti ir mūsu favorītu sarakstā!

Slavenākā Kardašjanu māsa pavisam noteikti ir Kima Kardašjana, kuras mājoklis izmaksājis 60 miljonus dolāru! Kima pavisam noteikti izrāvusies ar minimālismu, kad viņa bija attiecībās ar reperi Kanje Vestu. Kimas māja bija tik minimālistiska, ka cilvēki internetā viņa sapņu mājokli saukāja par “murgu māju”. Pēc šķiršanās Kima māju paturēja, Kanje par šo māju nekad nav bijis sajūsmā, bet tieši pēc viņa izvākšanās māja kļuvusi krietni mīlīgāka un skaistāka, proti, tajā beidzot ir dažādi, mājīgi interjera elementi, jo pirms tam māja atgādināja sanatoriju… Kimas un Kanje vecākā meita Norta tik lieliski glezno, ka māju tagad izgrezno Nortas gleznas. Tās patiesi ir elpu aizraujošas, jaunā meitene ir neticami talantīga.

Video

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.