8.2 C
Rīga
piektdien, jūnijs 2, 2023

Britnija Spīrsa drīzumā izdos savu grāmatu, par kuru noslēgts 15 miljonu ASV dolāru līgums! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Drīzumā “Simon & Schuster” izdos dziedātājas Britnijas Spīrsas memuāru, kurā faniem būs iespēja vairāk uzzināt par dažādajiem skandāliem, kuros bijusi iesaistīta popa princese Britnija. Protams, ka grāmatā neizpaliks detalizētāka informācija par dziedātājas karjeru un attiecībām ar ģimeni.

Vēsts par grāmatas izdošanu izskanējusi trīs mēnešus pēc tam, kad Losandželosas Augstākās tiesas tiesnesis izbeidza 13 gadus ilgušo aizbildniecību, kas kontrolēja Brintijas Spīrsas personīgo un profesionālo dzīvi.

2023. gada janvārī Britnijas māsa Džeimija Lina Spīrsa izdeva savu grāmatu “Things I Should Have Said” (“Lietas, kas man bija jāpasaka”). Šī grāmata izraisīja publisku vārdu karu starp abām māsām sociālajos tīklos un dažādās televīzijas intervijās.

Video

Džeimijas Linas advokāts uzsvēra, ka Britnijas māsa savā grāmatā nav veikusi nekādas pretlikumīgas darbības. Viņš uzsver, ka grāmata ir nevis par Britniju, bet gan par pašas Džeimijas Linas pieredzi, esot ģimenē, kurā ir pasaules līmeņa popzvaigzne.

Britnijas Spīrsa pirms savas māsas stāsta izdošanas deva mājienu, ka viņa varētu sākt rakstīt pati savu grāmatu. Tagad zināms, ka šāda grāmata patiešām tiks izdota!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here