7.9 C
Rīga
pirmdien, oktobris 3, 2022

Karaliene Elizabete II senāk izjokojusi amerikāņu tūristu grupu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Lielbritānijas karalienes Elizabetes II bijušais miesassargs padalījies ar kādu smieklīgu atgadījumu, kad tūristu grupa satikusi Elizabeti II, bet nav viņu atpazinusi. Karaliene tūristu grupai nemaz neatklāja, kas viņa ir patiesībā, viņa izlēmusi tūristus izjokot.

Karalienes bijušais miesassargs Ričards Grifins dalījies ar kādu “interesantu” stāstu. Ričarda dienesta laikā karaliene Elizabete II izjokojusi tūristu grupu, kas karalieni nav atpazinusi.

Ričards pavadījis Elizabeti II pastaigā netālu no Balmorālas īpašuma Skotijā. Pie karalienes pienākusi amerikāņu tūristu grupa un apjautājusies, vai viņa dzīvo šajā apkaimē… Elizabete II, kura todien bija ģērbusies tvīda mētelī un ap galvu apsējusi lakatiņu, atbildēja apstiprinoši un tūristiem darījusi zināmu, ka viņai netālu pieder savs īpašums. Tūristu grupa turpinājusi izjautāt karalieni, vaicājot, vai viņai kādreiz gadījies šajā apvidū satikt arī karalieni. Karaliene nemaz nav apjukusi un uz šo jautājumu atbildējusi ar nē, bet norādījusi ar pirkstu uz miesassargu sakot, ka viņš gan ir saticis Elizabeti II.

Miesassargam šajā situācijā izdevies saglabāt pilnu nopietnību. Smieklīgi, ka amerikāņu tūristi neatpazina karalieni, kuras seju lieliski zina visā plašajā pasaulē! Tūristi pat izjautājuši Ričardu un vēlējušies ar viņu uzņemt foto, Ričards tūristus nobildējis ar Elizabeti II. Karaliene jūsmojusi, ka nevar sagaidīt kad šie tūristi fotogrāfiju parādīs saviem draugiem. Nav pat skaidrs vai tūristi saprata kādēļ Ričards viņus nofotogrāfēja ar kundzi lakatiņā.

Karaliene bieži presē atspoguļota, atpūšamies Skotijā vai dodamies izjādēs ar zirgu, eleganto formālo cepurīšu vietā izvēloties krietni vienkāršāku tēlu.

Video

Vairāki atmiņu stāsti parāda, ka Viņas Majestātei piemita lieliska humora izjūta. Britu karaļnama kvēlākie fani noteikti atceras, ka pirms daudziem gadiem Austrālijā karalienei uzdāvināta rotaļlieta – roka, kura māj sveicienu. Studenti toreiz pajokojuši, ka varbūt Viņas Majestāte pa šiem gadiem nogurusi, vienmēr mājot tautai. Karaliene par šādu dāvanu bijusi stāvā sajūsmā!

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here