16.1 C
Rīga
ceturtdien, oktobris 6, 2022

Aktrise Selma Haijeka atklāj sava jauneklīgā izskata noslēpumus! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

2. septembrī aktrise Selma Haijeka atzīmēja savu 56. dzimšanas dienu. Redzot aktrises sejas ādu un sportisko formu ir grūti noticēt, ka viņa ir vecāka par 30 gadiem.

Interesanti, ka Selma nekad nav apmeklējusi kosmetologa kabinetu, lai veiktu botoksa injekcijas.

“Kad vingro, tu jūti atšķirību savas ādas tonusā un muskuļos. Paātrināta skābekļa padeve un cirkulācija palīdz atjaunot tavu ķermeni. Ja nevingro, tu nogalini muskuļus jeb paralizē tos. Ja nekustas seja, tas ietekmē visus muskuļus ap to, tāpat notiek ar visu pārējo ķermeni. Izmanto botoksu, ja ir vēlme, bet pagaidi, cik ilgi vien iespējams, jo ar to tu tikai ātrāk novecosi. Īstermiņā tu izskatīsieties labāk, bet vēlāk būs jādara vairāk, jo seja vienkārši sāks brukt,” tā aktrise.

Selma atzīst, ka nepieturas pie kāda “īpaša” ādas kopšanas rituāla, viņa iecienījusi dabiskas vielas, piemēram kokosriekstu eļļu, un tic sejas masāžas spēkam!

Video

“Tas, kā es redzu skaistumu, nāk no manas vecmāmiņas. Viņa parādīja, ka ir daudzas lieliskas lietas, kas nav visai populāras, jo vairums uzņēmumu ražo to, kas ir modē,” stāsta Selma.

Selma nekad no rīta netīra savu seju, jo viņas vecmāmiņa teikusi, ka seja nakts laikā atjauno visu, ko dienas laikā pazaudējusi. Aktrise uzskata, ja no vakara seja labi notīrīta, tad kāpēc tā būs netīra pamostoties? Vakaros viņa to attīra ar kokosriekstu eļļu, bet no rītiem Selma savai sejas ādai uzsmidzina vien rožūdeni.

Kā ādas mitrinātāju viņa izmanto līdzekļus, kas satur augu – tepezcohuite. Meksikā šo augu lieto apdegumu upuri, jo āda tiek pilnībā atjaunota. Selma saka, ka tāpēc viņai nevajag ne botoksu, ne fillerus…

“Pēc kokosriekstu eļļas izmantoju rožūdeni, lai noņemtu atlikumus. Vislabāk siltu dvieli ar rožūdeni. Ievietoju mitru dvieli uz īsu brīdi mikroviļņu krāsnī, tad tīru seju. Gatavojot seju uz nakti, ir labi nelietot daudz ādas kopšanas līdzekļus, āda pati par sevi paveiks brīnišķīgu darbu,” saka Selma.

Lielu lomu spēlē arī sejas ādas masāža. Aktrises masāžas meistare dzīvo Japānā, bet ierodoties Londonā, Selma dodas pie viņas uz vizīti.

“Mana masiere strādā kopā ar vēl vienu cilvēku. Tev ir jārāda mēle, jāizdveš dažādas skaņas un citas trakas lietas! Viņa kustina kāju, bet otrs cilvēks tev velk ausi. Tas viss aktivizē asinsriti un uztur muskuļus veselīgus un tvirtus, nemaz nerunājot par limfu sistēmu,” savu skaistuma ieroci atklāj aktrise.

Vēl ikdienā aktrise nodarbojas ar jogu. Selma ir iemācījusies kā turēt ķermeni, lai visu dienu muskuļi tiek aktivizēti. Kad viņa tīra zobus, tad viņas muskuļi darbojas. Šādu tehniku sauc par atjaunojošo jogu, kura tonizē muskuļus, tos nesaspiežot, bet atslābinot.

“Botokss man nekad nebūs nepieciešams, jo es labi ēdu. Es ēdu taukus, ēdu dārzeņus, es ēdu visu. Nevar pārāk daudz vingrot un ēst maz, tas ietekmē ādu, tā sāks novecot. Ja neēd ogļhidrātus, tu palēnini savu vielmaiņu. Patiesība man nav vēlmes būt skaistākajai un tievākajai. Varu priecāties par citiem cilvēkiem un viņu skaistumu. Iemācoties priecāties par citiem, arī pašam savas laimes nepietrūks,” savu dzīves padomu sniedz Selma.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here