2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

Karalis Čārlzs III tomēr aicinās uz savu kronēšanu princi Hariju un Meganu Mārklu! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Princis Harijs un Megana Mārkla ielūgti uz karaļa Čārlza III kronēšanu. Pāris vēl neesot atbildējis uz ielūgumu. Zināms, īsi pēc tam, kad veikalu plauktos nokļuva Harija grāmata “Spare”, Harijs esot satraucies, ka viņa ģimene būs nikna un neaicinās pat uz miesīgā tēva kronēšanas ceremoniju.

Prinča Harija izdotā grāmata ir sacēlusi vētru un vēl vairāk pasliktinājusi viņa attiecības ar karalisko ģimeni. Lielbritānijas karalis Čārlzs III par spīti visam, izlēmis uz savu kronēšanas ceremoniju (6. maijā) uzaicināt Hariju un Meganu.

Karaliskās ģimenes biogrāfe Daniela Elsere intervijā “News.au” atklājusi, ka karalis Čārlzs ir neapskaužamā situācijā, jo, visticamāk, viņš nemaz nezina, ko ar Hariju un Meganu iesākt…

Video

Soctīklos britu karaliskās ģimenes fani diskutē, ka šī Čārlzs III rīcība ir cienījama. Čārlzs ir pārkāpis pāri savam aizvainojumam un emocijām, un izlēmis dēlu ar sievu aicināt uz Lielbritāniju šajā nozīmīgajā dienā.

“Tas, ka mēs to neredzam, nenozīmē, ka viņam nesāp. Lai vai kā, bet Harijs, lai kāds viņš arī būtu, ir Čārlza dēls. Domāju, ka sāp viņam ļoti” – izteicās kāds karaliskās ģimenes fans. 

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here