2.2 C
Rīga
otrdien, marts 21, 2023

10 jautājumi un atbildes ar Adrianu Miglāni!

Dieviete.lv
 
Foto: Nauris Veiss

Jau šovakar norisināsies Eirovīzijas nacionālās atlases dziesmu konkursa “Supernova” pusfināls, kurā ar kārtas numuru 7 un dziesmu “Like I Wanna” uzstāsies Adriana Miglāne. Šogad Adriana ir viena no Dieviete.lv favorītēm, tādēļ pirms viņas uzstāšanās uzaicinājām Adrianu uz īsu, bet saturīgu interviju!

1. Kādas ir tavas sajūtas par dalību “Supernovā”? Vai jau zemapziņā juti, ka šis būs gads, kurā veiksmīgi pieteiksi savu dziesmu?

– Sajūtas es šobrīd raksturotu tā: man ir ārkārtīgi lieli tauriņi vēderā, sajūta, ka bûtu iemīlējusies! Es nezinu kā būs, bet vienu es varu pateikt, uz skatuves es darīšu visu labāko, ko vien es varesu izdarīt! Es esmu gatava un visa mana komanda ir gatava! Mēs jau nevaram sagaidīt.

2. Dziesma “Like I Wanna” tapusi sadarbībā ar ļoti veiksmīgiem autoriem, pastāsti vairāk par šo sadarbību.

– Jā, šī sadarbība ir ar 2 producentiem, kur viens no viņiem sarakstīja dziesmu Končitai, kura bija Eirovīzijas uzvarētāja vienu gadu! Man ļoti patika tā attieksme, ka uzreiz izrunājam kādu dziesmu redzu, kā un par ko. Tāpat sākuma tika pārbaudītas manas vokālās prasmes, man tas bija liels satraukums, bija jāieraksta neliels audio, kā es dziedu un tas viņi man deva atbildi: balss Tev ir fantastiska, strādājam!

Video

3. Man noklausoties šo dziesmu radās ļoti pozitīvas sajūtas, dziesma izstaro optimismu un sievišķīgu enerģiju. Kā šo dziesmu izjuti tu, kad pirmo reizi to dzirdēji?

Es šo dziesmu uzreiz sajūtu, ka jā! IR! Tā ir mana dziesma, vienkārši it visā. Iztēlojos, kā uzstājos. Un re, tulit patiesām arī uzstāšos ar šo dziesmu! Prieksnesums būs ļoti sievišķīgs.

4. Tu esi uzstājusies uz daudzās skatuvēm un ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās. Kura līdz šim ir bijusi tava mīļākā uzstāšanās, kuru noteikti vēlētos atkārtot?

Ļoti grūti teikt, jo katra uzstāšanās ir atmiņa paliekoša un mīļā, bet ja godīgi, atceros uzstāšanos Jelgavā ledus Skulpturas pasākuma, publika bija tik atsaucīga! Noteikti vēlētos vēl.

5. Zinu, ka kāpjot uz skatuves mēdz būt uztraukums, bet, esot uz tās, šis uztraukums pārvēršas skaistā piedzīvojumā. Kā tu pārvari stresu pirms kāpšanas uz skatuves?

– Mana atslēga; lūgšanas! Es lūdzu Dievu sniegt man mieru un zinu, ka mans sargeņģelis mani mierina, lai man pāriet stress! Tad kļūst mierīgi! Un vēl: domāju par to, ka es taču mīlu to darīt!

6. Eirovīzija nenoliedzami ir liels muzikālās karjeras sasniegums, vai jau no bērnības seko līdzi Eirovīzijai? Ja jā, tad kuri ir bijuši tavi favorīti?

Jā, tas tiešām ir sapnis! Man ļoti patika: Netta, Maneskin un Duncan Laurence.

Foto: Nauris Veiss

7. Savā “Instagram” aktīvi dalies ar savu gatavošanos Supernovai. Ievēroju, ka Tev iepaticies dejot un deja būs arī daļa no tava priekšnesuma. Vai ikdienā nodarbojies ar sportu? Ja nē, tad varbūt tev iepatikusies dejošana?

Jā, būs deja un man tas pašai bija šoks, es nezināju, ka protu dejot, bet es protu! Mani pat komandas meitenes ļoti slavēja, ka ātri mācos un ka ļoti labi! Es mīlu, es noteikti turpināšu dejot, lai vasara var uztaisīt iespaidīgu koncertūri.

8. Nav nekāds noslēpums, ka katru no mums iedvesmo kādi cilvēki, notikumi vai hobiji. Ievēroju, ka tevi iedvesmojusi “Lorna Bryne”. Es par Lornu uzzināju pateicoties Tev un saku par to paldies. Pastāsti vairāk par Lornu un kā viņa ietekmējusi tavu dzīvi.

Ahhh. Mana mīļāka tēma, par kuru runāt. Lorna, viņa ir kaut kas tik ļoti īpašs, cik cilvēka prāts nespēj aptvert. Gandriz 2 gadus atpakal saku lasīt viņas grāmatas, Dievam klusībā lūdzu, kaut spētu ar viņu parunāt. Pagāja gads un es sazvanījos, Skype. Viņa sarunu iesaka: Adriana, Dievs ir atbildējis uz tavam lūgšanām. Un pēc 3 mēnešiem, es atbraucu pie viņas ciemos. Īrijā biju veselas 10 dienas! Tas bija kaut kas vārdiem neaprakstams! Viņa stāstīja par manu enģeļi, par To cik lūgšanas ir spēcīgas un es varu teikt 1000% cik ļoti Lorna ir mainījusi manu dzīvi un labo pusi!

Foto: Nauris Veiss

9. Jau no mazotnes esi ļoti muzikāla, bet kādi vēl ir tavi hobiji vai apslēptie talanti?

Man patīk sportot, un vēl man ļoti patīk uzkopt māju.

10. Lai arī kur tu būtu, tu radi ļoti pozitīva cilvēka iespaidu. Kur tu rodi šim pozitīvismam spēku? Vai tam ir kāds noslēpums?

Reizēm iekšēji es lūztu, man nav spēka un varu no raudāt pat visu dienu! Bet tad es saprotu, cik brīnišķīgas iespējas ir manā dzīve un gajvenais, ka esam visi – veseli.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here