-1.8 C
Rīga
sestdien, janvāris 28, 2023

Keita Midltone jūtas sarūgtināta pēc skandalozās prinča Harija grāmatas iznākšanas (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Velsas princesi Keitu Midltoni pirmo reizi šajā gadā iemūžinājuši paparaci, tas ir noticis brīdī, kad viņa ar automašīnu vedusi savus bērnus uz skolu.

Princis Harijs pirms dažām dienām laidis klajā savu grāmatu “Spare”, kurā viņš atklāti stāsta par karalisko ģimeni un savu dzīvi. Grāmatā savu kritikas devu dabūjusi arī Keita Midltone.

Keita tika nofotografēta 11. janvārī, kad viņa izbraukusi no Vindzoras pils teritorijas. Keita savus trīs bērnus – prinčus Džordžu un Luisu, un princesi Šarloti, vedusi uz skolu. Šajās fotogrāfijās ir redzams, ka Keita ģērbusies bēšas krāsas mētelī un ap kaklu viņa aplikusi rūtainu šalli, šķiet, ka fotogrāfijā viņa ir redzama bez kosmētikas, viņas mati ir izlaisti.

Britu karaliskās ģimenes fani domā, ka Keita fotogrāfijās izskatās bēdīga un tam par iemeslu varētu būt Harija izdotā grāmata.

Video

Savā grāmatā princis Harijs atklāja, ka Keita esot vainojama skandālā pirms viņa un Meganas kāzām. Grāmatā viņš dalījies ar saraksti, kura bijusi starp Keitu un viņa sievu Meganu Mārklu. Prinča Viljama sieva uzrakstīja: “Šarlotes kleita ir pārāk liela, pārāk gara, pārāk masveidīga. Viņa raudāja, kad mājās to uzmērīja”. Megana ieteikusi vērsties pie šuvēja Kensingtonas pilī, kas nodarbojās ar citu puķu bērnu apģērbu darināšanu. Sarakste esot turpinājusies vēl labu laiku, vēlāk Harijs ir atradis Meganu raudam uz grīdas.

Harijs savā grāmatā apgalvo, ka ir guvis traumas pēc kautiņa ar savu vecāko brāli princi Viljamu, šis kautiņš izcēlies viņa sievas Meganas Mārklas dēļ…

Prinča Harija grāmata “Spare” izdota vairākās pasaules valstīs, tā tulkota 16 valodās.

 

2 KOMENTĀRI

  1. Harijs lkm ir pārāk stulbs, lai saprastu, ka visu konfliktu vaininiece ir viņa kaprīzā sieva Megana! Cits normāls vīrietis būtu sācis aizdomāties un aprunājies ar sievu, bet Harijs ir memļaks, podkablučniks un tpc labāk sastrīdēties ar visu savu ģimeni un tai skaitā nelaiķi vecmāminu nekā mēģinatu nolikt pie vietas savu skandālus mīlošo, kaprīzo sievu. Kā pēc raksta var spriest, tad Megana uzsāka skandālu par Šarlotes kleitu, bet pēc tam krita histērijā uz gridas, kad Keita aizstāvot savu meitu nolika to kaprīzo veceni pie vietas. Viņš sievas ietekmē pats rada skandālus. Riebj man tādi tizli vīrieši, bet Megana ir kaprīza un izlutinata caurbirusi aktrisele.

  2. Ak Megana histērijā kritusi uz grīdas! Nu protams, traģēdijas aktrise! Kad viņai izdevīgi, uzreiz atceras, ka gribējusi sev galu padarīt… Bet Harijs tiešām ir memļaks. Sūdzas, ka Viljams šo iekaustījis. 25 talibus varonīgi nožmiegušajam Harītim bija bail ar brāli izvilloties, ak, nabadziņš! Un reiz Keita (maita tāda ) esot ieteikusi Harītim nacistu uniformā ģērbties, un 20 gadīgais čalis nav bijis spējīgs pateikt NĒ. Visi vainīgi!

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here