28.7 C
Rīga
pirmdien, augusts 15, 2022

Maksims Galkins pārsteidz publiku ar latviešu valodas zināšanām! (+VIDEO)

Dieviete.lv 05/08/2022 12:00
 

4. augustā Dzintaru koncertzālē norisinājās krievu humorista Maksima Galkina stāvizrāde. Maksims savus skatītājus pārsteidza ar uzstāšanos latviešu valodā.

Maksims Galkins, atklājot izrādi, pārsteidza ar savu uzrunu latviešu valodā:

“Labvakar, dārgie draugi. Es sāku mācīties latviešu valodu, jo tagad krievi uzmanīgi seko līdzi visam, ko saku koncertos.

Tāpēc es šodien runāšu un jokošu tikai latviski. Tagad redzu, ka daudzi latvieši ir nobijušies, ka jokošu tikai latviski. Bet neuztraucieties. Jums blakus sēž krievi – viņi vispār nesaprot, kas te notiek un par ko viņi ir samaksājuši,” pajokoja Maksims.

Video

Maksims pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā uzturējies Izraēlā un vienā no saviem koncertiem izsmējis Kremļa propagandistus. Maksims paudis stingru nostāju, ka ir pret Krievijas sākto karu. Viņš turpina atbalstīt Ukrainu, daļu no pasākumos gūtajiem ienākumiem ziedo Ukrainas bēgļiem.

“Kā Krievijas Federācijas pilsonis uzņemoties līdzatbildību par notiekošo, palīdzību Ukrainas bēgļiem uzskatu par savu pienākumu,” atklāja Maksims.

 

5 KOMENTĀRI

  1. Klauns paliek klauns.joku neistars..man gan vienalga cik valodas vins runaa..un nejutos izbrinita un pagodinata ka kads arzemnieks prot latviesu validu.

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here