15.8 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Mirusi Elvisa Preslija vienīgā atvase Līza Marija Preslija (+VIDEO)

Nozare.lv 13/01/2023 12:59
 

ASV dziedātāja Līza Marija Preslija, kas bija rokenrola karaļa Elvisa Preslija vienīgais bērns, ceturtdien mirusi 54 gadu vecumā, apstiprināja viņas ģimene.

Ģimene paziņoja, ka ir “šokēta un satriekta” par Preslijas nāvi. Tas notika dažas stundas pēc tam, kad viņa ceturtdien tika nogādāta slimnīcā Losandželosā pēc sirdsdarbības apstāšanās un ārstiem izdevās viņu reanimēt.

Līza Marija Preslija un viņas māte Priscila otrdienas vakarā Beverlihilzā bija piedalījušās “Zelta globusa” balvu pasniegšanas ceremonijā, kurā Ostins Batlers ieguva labākā aktiera balvu par rokenrola karaļa atveidojumu filmā “Elviss”.

Līza Marija Preslija, kurai piemita daļa no tēva harizmas, gāja viņa pēdās, šī gadsimta pirmajos gados izlaižot savus rokmūzikas albumus un parādoties uz skatuves ar Petu Benataru un citām rokzvaigznēm.

Video

Viņa pat izveidoja tiešas muzikālas saites ar mirušo tēvu, pievienojot savu balsi Elvisa dziesmu “In the Ghetto” un “Don’t Cry Daddy” ierakstiem.

“Tā ir bijusi visa mana dzīve,” Preslija 2012.gadā sacīja intervijā ziņu aģentūrai AP, runājot par sava tēva ietekmi. “Es apzinos, ka vienmēr esmu bijusi [viņa] apbrīnotāja. Viņš vienmēr ir mani ietekmējis.”

Preslija kopā ar savu māti dzīvoja Kalifornijā pēc tam, kad viņas vecāki 1973.gadā šķīrās. Viņa atcerējās savu tēvu no viņa Memfisas privātnama “Graceland” apmeklējumiem. Viena šāda apmeklējuma laikā 1977.gadā Elviss Preslijs nomira 42 gadu vecumā, kad viņa meitai bija deviņi gadi.

Preslija vēlāk iekļuva mediju ziņās gan ar savu cīņu ar narkotikām, gan ar dažām ļoti slavenām laulībām. Viņa bija precējusies četras reizes, tai skaitā ar Maiklu Džeksonu un Nikolasu Keidžu.

Džeksons un Preslija 1994.gadā apprecējās Dominikanas Republikā, bet pēc diviem gadiem šķīrās. Viņas laulība ar Keidžu 2002.gadā ilga tikai četrus mēnešus. 

Preslija arī iesaistījās daudzos labdarības pasākumos – no nabadzības apkarošanas programmām, kuras administrēja Elvisa Preslija Labdarības fonds, līdz palīdzības sniegšanai orkānā “Katrina” cietušajiem. 

Preslijai bija divi bērni – aktrise Railija Kīo un dziedātājs Bendžamins Kīo – no bijušā vīra Denija Kīo, kā arī dvīņumeitas no bijušā vīra Maikla Lokvuda.

 

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here