15.8 C
Rīga
otrdien, jūnijs 6, 2023

Kanje Vests slepus salaulājies! (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Kanje Vests  ir “apprecējies” ar “Yeezy” arhitekti Bjanku Censori divus mēnešus pēc tam, kad tika pabeigta viņa šķiršanās no Kimas Kardašjanas .

45 gadus vecais reperis ir sarīkojis privātu ceremoniju ar Bjanku, un pāris tika pamanīti valkājam laulības gredzenus. Kanje komentējis, ka gredzens simbolizē viņa uzticību Bjankai.

Neskatoties uz laulību ceremoniju, savienība nav likumīga, jo šķiet, ka pāris nav iesniedzis laulības apliecību, ziņo “DailyMail.com”. 

Nav skaidrs, cik ilgi viņi ir pazīstami vai cik ilgi viņi bija satikušies, taču Bjanka pievienojās Kanje “Yeezy” uzņēmumam 2020. gada novembrī. Viņa ir iekļauta arhitektūras vadītāja amatā un ieguva šo amatu pēc maģistra grāda iegūšanas ēku projektēšanā Melburnas universitātē Austrālijā. 

Video

Pagājušajā mēnesī Kanje izrādīja cieņu savai “sievai”, izdodot dziesmu “Censori Overload”, kas ir luga par viņas uzvārdu. 

Pirmdien reperis tika manīts tērzējam ar Bjanku kādā restorānā Beverlihilsā. Zin/ams, ka Kanje ir likumīgi nomainījis savu vārdu uz Ye.

Bjanka pavisam nesen ir nokrāsojusi blondus matus, esot brunete viņas vizuālais tēls ļoti atgādināja Kanje bijušo sievu Kimu Kardašjanu. Jau studiju gados Bjanka izveidoja juvelierizstrādājumu zīmolu “Nylon’s”. Uzņēmējdarbība aizsākās, kad viņa un draudzene Irēna sāka izgatavot swarovski kristāla kaklarotas un rokassprādzes sev un draugiem.

2020. gadā Bjanka ieguva maģistra grādu un drīz vien piebiedrojās “Yeezy”.

 

1 KOMENTĀRS

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here