19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Oriģināla glābšanas operācija Lielbritānijā: Suni no nāves izglābj pie drona piestiprināts cīsiņš (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

Lielbritānijā no ieskalošanas jūrā izglābta Džeka Rasela terjera sunīte vārdā Millija. Viņas izglābšanas stāsts ir tik unikāls, ka tas kļuvis par jaunu sensāciju visā pasaulē. 

Sunīte izmaukusies no pavadas un aizskrējusi nezināmā virzienā, vēlāk Millija tika atrasta palienes pļavā netālu no Portsmutas. Pieaugušie paisuma draudi liecināja, ka Millijai draud briesmas, viņa varēja tikt ieskalota jūrā. Lai viņu izglābtu iesaistījās policija, ugunsdzēsēji un krasta apsardze. Suņa izglābšana prasīja četras dienas, sākotnēji tā nenesa nekādus rezultātus.

Video

Glābējiem radās visai “oriģināla” ideja, lai izglābtu Milliju. Pie drona tika piestiprināta desiņa, tādejādi cerot suni aizvilināt uz drošu vietu un cīsiņa stratēģija nostrādāja. Šis gadījums iespējams kalpos kā noderīga ideja citās glābšanas situācijās.

“Tā bija visai neprātīga ideja. Kāds no vietējiem iedzīvotājiem sagādāja mums desiņu. Mēs to piesējām auklā,” komentēja viens no glābējiem.

Šī glābšanas operācija piedzīvoja nelielu neveiksmi, sunim vairs nedraudēja noslīkšanas draudi, bet tas vēlreiz aizmuka nezināmā virzienā un atradās vēl pēc divām dienām. Millija tika atrasta kādā purvainā vietā. 

Suņa saimniece ir ļoti priecīga, ka suns sveiks un vesels atgriezies mājās – “Mani pārņēma atvieglojums. Tas bija vienkārši fantastiski, ka viņa atkal ir mājās.”

 

3 KOMENTĀRI

  1. Ja mani ari parnema atvieglojums ne tikai par sunuka izglabsanu ar atjautibu bet arii tapec ka uz pasaules vel ir tik labi cilveki kuri dienam glaba sunuka dzivibu..paldies glabejiem..un cik gan maz vajag lai pastieptu nelaimee nonakusajam pedejo roku..tikai labu sirdi milestibu pret mazako brali..pret visu dzivo.
    .uz tadiem cilvekiem var tijai turetues pasaule..kad ta iet bojaa no launu cilveku domam planiem un darbiem..ar lielo iznicinasanas kari paklausanu santazu un meliem..cik gan maz vajag lai glabtu vai iznicinatu..vai ikdienas steigaa esam pananijysi kadu kam vajag palidzibu..vai vienaldzigi visam paejam garam savas nebusanas un rupes iegrimusij aut kam mazam skuet pavisam necilam radijumam..bet jaatceras ka no visa mazaa.sakas viss lielais..un te nu mes esam pue sadistas siles domajot tikai par sevi…un tik vienkarss rajsts par suniti un labajiem cilvekiem ir skiet ka spekavots dveselei..

  2. Man ari ir sunitis krancitis..vins ir tik gudrs labestigs sirsnigs un uzticigs…domaju vinam nav konkurentu..es vinu miilu..vinam ir loti garas kjajas ar kuram lepni atver durvis un ienak istaba kad patik..vinam patik uznaniba un lai vinu pacubina vins ierausas klepii un iedod man bucu.protams ka vinam kaiminos ir milotaa un viniem ik pec laika piedzinst kupls kucenu pulks..bet man vins ur cetrkahaibs draugs..tads dzivesprieks no vina staro..vinam loti patik ka vinu sauc par lelliti..jo es ta saucu visu dzivo ko redzu ap maju un vins luncina asti jo zina ka lellites putninus ezisus stirninas auztikt un trenkat nedrikst..kads intelekts..noteikti augstaks par musu valdibas viriem…

  3. Mja var daudzko piedot dzivniekiem jo vini ir dzivnieki..bet nevar piedot cilvekiem kuri parversas par dzivniekiem

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here