19 C
Rīga
trešdien, maijs 25, 2022

Prinča Čārlza biogrāfs apgalvo, ka Megana Mārkla manipulē ar princi Hariju (+VIDEO)

Dieviete.lv
 

No 2020. gada princis Harijs dzīvo ASV kopā ar sievu, aktrisi Meganu Mārklu. Saseksas hercogu pāris atteicies no karalisko pienākumu veikšanas. Prinča Čārlza biogrāfs Džonatans Dimblbijs uzskata, ka Megana manipulējusi ar princi Hariju.

“The Times” intervijā Džonatans princi Hariju dēvē par “ne to spožāko cilvēku”, viņš skarbi izsakās par Hariju un uzskata, ka laulība ar Meganu ietekmējusi viņa lēmumus.

“Man ir pamatotas aizdomas, ka Megana Mārkla vazā aiz deguna Hariju. Viņi ir iekļuvuši tādā virpulī, kurā viņi kā pāris kļūst arvien mazāk nozīmīgi,” savās domās dalās biogrāfs. Viņš arī domā, ka nākotnē pāris saskaries ar vairākām problēmām, jo viņiem pietuvinātās slavenības kļūs vecākas un arī mazāk ietekmīgas.

Video

“Man ir žēl, jo kad es viņu satiku, viņš bija burvīgs puisis. Viņš nav tas spožākais, bet viņš ir ārkārtīgi dāsns.” Viņš uzskata, ka Meganas un Harija intervija ar Opru Vinfriju ir bijusi nepieņemama un pilnīgi lieka, īpaši izteikumi par Čārlza rasistiskajām domām. “Man šķita, ka šī intervija bija visbriesmīgākā ideja no viņu puses,” atzīst Džonatans. 

2021. gada martā Megana Mārkla intervijā Oprai Vinfrijai atzina, ka pēc pievienošanās britu karaliskajai ģimenei domājusi par pašnāvību. Megana arī apsūdzēja karalisko ģimeni rasismā!

Fragmenti no Opras Vinfrijas intervijas:

 

2 KOMENTĀRI

TAVS KOMENTĀRS

Please enter your comment!
Please enter your name here